Aktywne Wpisy

Lewusx +40
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz
Czoso +198
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
źródło: image
Pobierz




wez kartke i podejdz do 10 osób powyżej 60 roku zycia i zapytaj ich czego żałują co nie zrobili przez całe swoje życie a na co już jest za późno, następnie zrób to samo ale z osobami powyżej 75 roku życia, następnie to samo ale z 90 latkami. ok masz gotową listę, teraz zrób to wszystko ale w TWOIM zyciu w ciagu najblizszego roku. #zlotamysl
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@A_R_P: niestety nie masz wyjścia¯\(ツ)/¯
źródło: temp_file3427125690659700360
PobierzPo co mialbym pytac zgrzybialych przegrywow, ktorzy zaluja czegokolwiek, zamiast juz teraz na biezaco zyc tak zeby niczego nie zalowac? Brzmi jak truizm, ale jordan peterson mial swietny filmik na yt o tym. Zawsze lepiej jest robic cokolwiek i dowiedziec sie, ze to nie bylo to. Bez zrobienia czegos co teoretycznie bylo bez sensy nigdy bys sie nie dowiedzial wszystkiego tego