Wpis z mikrobloga

"patusy" zazwyczaj mieszkają w starej wielkiej płycie gdzie ich dzieci mają eleganckie, przestronne place zabaw i zieleń,


@pan-masuo: wielka płyta jak na załączonym obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czysto i elegancko.

A serio - nie każda wielka płyta w stolicy czy miastach wojewódzkich to pokazowe okolice centrum o które się dba z budżetu miejskiego ¯\(ツ)/¯
xfin - >"patusy" zazwyczaj mieszkają w starej wielkiej płycie gdzie ich dzieci mają e...

źródło: 60ed7d562360b_o_large

Pobierz
najdzie się potomstwa patologii i tylko piasek w piaskownicy pobrudzą


@Kroledyp:

i nie życzą sobie, żeby dzieci patusów rozwaliły ten sprzęt,


@GrafikaUltraHaDe:

ale dlaczego każde inne dziecko uważacie za potomstwo patologii i wzór destrukcyjnych zachowań? To już od małego trzeba dziecko utwierdzać w przekonaniu, że jest gorszy? Na pewno NIE wyrośnie z niego kolejny skrzywdzony patus.

Dorastałem na blokach, które miało przywilej posiadania własnego boiska, pół osiedla z promienia 2
@Mega_Smieszek: pięknie, u mnie na osiedlu podobna sytuacja, mieszkańcy zlikwidowali parking postawili sobie miejsce do grilla oraz pięknie zrobiony skwer i ogrodzili to zamykając na klucz, parkują na miejscach parkingowych innych toteż ogólnie rzecz ujmując co chwilę jakaś szarpanina o miejsce parkingowe się odbywa.
ale dlaczego każde inne dziecko uważacie za potomstwo patologii


@Iskaryota: nie każde, ale odpowiem Ci na swoim przykładzie. Mam ogrodzony plac zabaw pod oknem zamykany na furtkę. Na początku była bez zamka. Zaczęły przychodzić nastolatki z psami, browarami, fajkami. Jak się upomniało to zawsze były bluzgi a można było i puszką oberwać. Piasek zaszczany, pety wszędzie, pierwsza napisy na ławkach. Poszła uchwała, zamek i tablica, że tylko dla mieszkańców.
W wakacje