Wpis z mikrobloga

nie zmienia to znaczenia, że płac zabaw powstał z ich pieniędzy i nie życzą sobie, żeby dzieci patusów rozwaliły ten sprzęt


@GrafikaUltraHaDe: #!$%@? ta ruska mentalność oligarchy ze średnią krajową xD Na takim zachowaniu wieśniaków, którzy dostali pracę w mieście i kupili czterdziestometrowy penthouse najbardziej cierpią dzieci. Bo te nie patrzą na to gdzie mieszka drugie dziecko, jak jest ubrane i kto jest jego rodzicem. Dzieci chcą się tylko bawić i
  • Odpowiedz
żeby dzieci patusów rozwaliły ten sprzęt, a ojciec z matką paliki fajki obok dobermana bez kagańca.


@GrafikaUltraHaDe: to niech się dogadają ze spółdzielnią tego "apartamentowca", by zrobiła porządek z własnymi lokatorami "co mieszkajom w apartamentach" 45m2 xD
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Powiem Ci jak to wygląda na podstawie mojego osiedla, plac zabaw na którym się bawiły dzieci z komunalki ponieważ wszyscy z naszego osiedla uznali że nie warto się odgradzać trzeba integrować dzieci niech się bawią - więc się bawiły 4 miesiące dopóki nie został poniszczony sprzęt ( bo oczywiście jak nie ich to się nie dba, nie płaciło nie trzeba utrzymywać - dlatego właśnie patusy) w chwili obecnej placu zabaw
  • Odpowiedz
@Keiosss: Nie zmienia to faktu, że jak zapłacili za plac zabaw to sobie nie życzą, żeby ktoś inny z niego korzystał. To tak jakby w Polsce powiatowej do nowobogackich na zjeżdżalnię i huśtawki na podwórko wbiły małe cyganiątka xD
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe

@Masuj @ak44 nie zmienia to znaczenia, że płac zabaw powstał z ich pieniędzy i nie życzą sobie, żeby dzieci patusów rozwaliły ten sprzęt, a ojciec z matką paliki fajki obok dobermana bez kagańca.


A kto powiedział że inne osiedle to patologia? Co tam jeszcze sobie wymysłileś w tej bajce?
  • Odpowiedz
@Farmazony_gadasz: nie no, pewnie że tak. Bawi mnie tylko, że w postkomunistycznej Polsce w której nowa "elita" wyrosła z takiej samej patologii jak cała reszta, nagle robi z sobie jakiś oświeconych intelektualistów, mimo że jeszcze pokolenie w tył wpieprzali ziemniaki ze skwarkami. Wzbogaciłeś się? Gratulacje, ale nie rób z siebie wielkiego pana xD
  • Odpowiedz
Najwieksza patusiarnia z mojego doswiadczenia to wlasnie takie dzieci nowobogackich co zlapali boga za nogi bo dostali >6k netto i juz kredyty pod korek zeby mieszkac w "apartamentowcu" 45m, ktore maja wpajane od malego ze ktos jest gorszy bo nie ma markowych ciuchow (ktore stary kupil za chwilowke xDD), albo nowego iphone (na 60 rat bo za gotówe za drogi)
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ja tylko napomknę, że mieszkańcy tego osiedla/apartamentów najpewniej płacą za utrzymanie tego placu zabaw. Dlaczego ktoś za darmochę ma sobie przychodzić i eksploatować sprzęt/niszczyć?
  • Odpowiedz
@D_Prz u mnie to samo, nie przeszła uchwała i dzieci bawią się w plastikowych domkach i piaskownicach, których ktoś się pozbył z ogródka.
Ludzie myślą, że to kosztuje grosze, bo za tyle znaleźli na allegro, a te zabawki nie spełniają wymaganych norm, za to te spełniające mają chore ceny.
  • Odpowiedz
@cz4rnuch: @D_Prz musicie mieszkać faktycznie przy jakimś siedlisku hardej patoli, bo ja nie wiem jak można zdezelować plac zabaw tak, by był niezdatny do użytku. Na moim osiedlu nadal mamy nieogrodzony plac, tak jak to było 20 lat temu jak ja po ośce biegałem i owszem, zdarzy się jakiś tag, coś wyskrobanego nożem, ale ogólnie plac trzyma formę i funkcje. Nic nie jest urwane czy spalone. Każdy może przyjść i coś
  • Odpowiedz
Taktyk. Takiego festiwalu projekcji (już wiadomo, że plac zabaw to jeden konik i huśtawka XD; a apartamentowiec ma mieszkania po 15, 30 i (ostrożnie!) 45 metrów XD); Homo Sovieticus: Twoja własność = = Nasze (może jeszcze frytki do tego?); I jakichś dyrdymałów trybalistycznych (nowobogaccy to patola; mieszkańcy wielkiej płyty to XYZ itp itd) to dawno nie widziałem XD
  • Odpowiedz
najdzie się potomstwa patologii i tylko piasek w piaskownicy pobrudzą

żeby dzieci patusów rozwaliły ten sprzęt, a ojciec z matką paliki fajki obok dobermana bez kagańca.


@GrafikaUltraHaDe: @Kroledyp: nie wiem co z waszą wyobraźnią i życiem jest nie tak, ale uważanie ludzi mieszkających poza zamkniętymi osiedlami za patologię jest czymś mocno nienormalnym.

A zwierzęta z wykopu plusują takie toksyczne wypociny bo "HEHE, ale mirek dowalił bombelkom!! Trzeba było nie robić
  • Odpowiedz