Wpis z mikrobloga

Po pierwszym spojrzeniu na górę dolarów pomyślałem, że znowu zatrzymali jakiegoś sołtysa na Ukrainie za korupcję.


@Nighthuntero: jak to jest mieć obsesję na punkcie Ukraińców? xD
  • Odpowiedz
Obsesję, w sensie napisałem coś niezgodnego z prawdą?


@Nighthuntero: Ciężko, żebym Ci zarzucał kłamstwo w momencie kiedy mówisz co pomyślałeś. Chyba, że z logiki miałeś takie same oceny jak z języka polskiego.

Bardziej chodzi o to, że wciskasz do wątku Ukrainę która nie ma tu znaczenia. A biorąc pod uwagę twoje #!$%@? wykopu szczuciem na Ukraińców, to pojawia się proste pytanie: Czy masz na ich punkcie obsesję?

A co do screena
malinq - >Obsesję, w sensie napisałem coś niezgodnego z prawdą?

@Nighthuntero: Ciężk...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-27 o 14.46.37

Pobierz
  • Odpowiedz
@malinq: Kupa dolarów od razu skojarzyła mi się z zatrzymań Ukraińców, oczywiście to musiały być jakieś przebrane onuce, bo nasi bracia nigdy by czegoś takiego nie zrobili. Dobrze, że zgadzamy się przynajmniej w kwestii, że na wschód od nas korupcja to sport narodowy.
  • Odpowiedz
bo nasi bracia nigdy by czegoś takiego nie zrobili.


@Nighthuntero: tak, tak. Dalej sobie wmawiaj, że ktoś kiedyś tu tak napisał xD

Dobrze, że zgadzamy się przynajmniej w kwestii, że na wschód od nas korupcja to sport narodowy.


@Nighthuntero: Nie wiem skąd to wyciągnąłeś, ale widzę lubisz dyskutować sam ze swoimi projekcjami.
  • Odpowiedz
@malinq: Ukraina to nasz jedyny sąsiad,gdzie dolar amerykański jest podstawową walutą obok oficjalnej. Także takie kojarzenie Ukrainy z dolarami jest jak najbardziej normalne, zwłaszcza jeśli ktoś ten kraj wcześniej odwiedzał
  • Odpowiedz
@malinq: pogadaj z dowolnym Ukraincem to Ci powie ze powszechnie choć nieoficjalnie stosuje się USD w rozliczeniach. Hrywna nie jest "pewna" zwlaszcza jesli chodzi o duze kwoty jak np. zakup auta.

Tak bylo i u nas.

W Polsce w latach 90 wiele firm,nawet polskich np. Centertel prezentowalo cenniki w USD czy DM (zakup po kursie z aktualnego dnia).
Auta w komisach od Polaka kupowało się za marki,zwlaszcza na zachodzie
Subaru chyba
  • Odpowiedz