Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czołem Mirki!

Z tej strony suchar 36lat 67kg 176cm bf 19% 1 rok stażu na siłowni.
Dieta jest,trening siłowy 3 razy w tygodniu.
Strasznie ciężko przybrać mi masę,regeneracja kuleje - trzeba więc myśleć o dopingu.

Kwestie są 2:

1) Jakie badania zrobić najpierw?
testosteron całkowity
estradiol
lh
fsh
prolaktyna - była kiedyś powyżej normy - może to przyczyna żadnych rezultatów.
kortyzol
psa
morfologia
cholesterol
2) Co brać? Wjechać na stałe już z testosteronem, czy coś innego?
Cel to zwyczajna sylwetka i waga 67->75kg, potem już tylko w dół z BF.
Nie chcę ważyć więcej bo się wtedy źle czuję.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#doping
#sterydy
#silownia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kasahara @Lewusx Kulturalnie zapytałem a wy tu się zachowujecie jak moderatorzy na forum elektrody.

Ćwiczyłem 3 lata. Potem choroba i schudłem z 80 na 63, w ostatni rok wróciłem do ćwiczenia po chorobie i masa skoczyła tylko o 4kg co nie jest wybitnym osiągnięciem przy ogarniętej diecie, odpowiedniej podaży białka i kreatynie.
Problem jest raczej medyczny, znam na tyle swoje ciało, że wiem ze ostatni rok powinien wyglądać inaczej. Na pewno będzie prolaktyna w kosmosie(bo już kiedyś była) i spodziewam się niskiego testosteronu. Po badaniach na pewno pójdę też do lekarza, ale jakoś nie mam wiary w ich działania po ostatniej chorobie. Liczyłem na pewne podpowiedzi jak tu dalej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Udzieliliśmy Ci najlepszej możliwej rady, abyś nie stracił kasy, zdrowia i nie był reklamą skutków ubocznych brania sterydów. W takim stanie jaki posiadasz obecnie nie wbija się na towar. Jeśli w rok po przerwie dołożyłeś 4 kg to jest to tragedią, która może tylko świadczyć o tym, że błąd już leży w najwiekszych podstawach. Jak tak jest to walenie testosteronu przyniesie Ci jedynie szkody bez znaczących efektów wizualnych.

Uwierz, że ja lub @Lewusx po prostu przerobiliśmy pełno przypadków jak Twoich ludzi co wbili na towar, efektów ZERO a tylko sajgon ze zdrowiem dodatkowy. Na tym etapie rozważanie dopingu jest absurdem.

Problem jest raczej medyczny, znam na tyle swoje ciało, że wiem ze ostatni rok powinien wyglądać inaczej. Na pewno będzie prolaktyna w kosmosie(bo już kiedyś była) i spodziewam się
  • Odpowiedz
rzy ogarniętej diecie, odpowiedniej podaży białka i kreatynie.

Problem jest raczej medyczny, znam na tyle swoje ciało, że wiem ze ostatni rok powinien wyglądać inaczej. Na pewno będzie prolaktyna w kosmosie(bo już kiedyś była) i spodziew


@mirko_anonim: typie sterydy zniszczą Ci zdrowie i zostaniesz uzależnionym przegrywem. Poza tym ptaszek przestanie Ci stawać. Czy warto?
  • Odpowiedz
36 lat 56kg 177cm here.


@mirko_anonim: Panie ja zawsze byłem i jestem drobnej postury, 178cm... W najgorszym momencie białaczki zszedlem do 58,8 kg i wyglądałem już całkiem jak więzień z auss. Trzymanie butelki wody 1.5 sprawiało mi problem. Jak Ty żyjesz?
  • Odpowiedz