Wpis z mikrobloga

Daily reminder:

Jeśli jesteście prawiczkami po 25 roku życia to:

- dla kobiet jesteście 0 ( słownie ZEREM ) ciamajdą, przegrywem, nieudacznikiem, kosmitą- stworem spoza układu słonecznego od którego należy trzymać się z dala. Kobieta chce podziwiać swojego mężczyzne, a jeśli żadna Cię nie chciała to znaczy, że coś z Tobą nie tak.

-dla normików jesteście ofiarą losu, frajerem, obiektem kpin i żartów.

Nikt z normalnych ludzi #!$%@?ąc od płci nie okaże Wam zrozumienia.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

#przegryw #blackpill #blackpillraw #takaprawda #stulejacontent ##!$%@? #asperger #fobiaspoleczna
BlackpillRAW - Daily reminder:

Jeśli jesteście prawiczkami po 25 roku życia to:

- d...

źródło: temp_file4366266824238711705

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@filip8192:

Dlaczego na pierwszym miejscu miałabyś z tymi karynami rozmawiać

To skomplikowane xD

i dlaczego miałabyś się tak kryć przed tą ich ewentualną pogardą, zamiast być po prostu szczera?

Bo mam poczucie, że jak przesram reputację to przesram życie, bo wszyscy mnie odrzucą i będą nieprzyjaciółmi.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: tak a potem ta doświadczona chętna seksu po 8 minutach mówi, że już dosyć, "Penis hehe mam go teraz dotknąć?" A zakres pozycji kończy się na takich gdzie wygodnie jej się leży
  • Odpowiedz
Bo mam poczucie, że jak przesram reputację to przesram życie, bo wszyscy mnie odrzucą i będą nieprzyjaciółmi.


@Musze_wygrac_zycie: A jaką to ma wartość reputacja u tak zwanych karyn?
Ludzie na wyższym poziomie mają inną optykę na to, i mężczyźni często to wysoce cenią, więc bycie szczerym niekoniecznie byłoby dla Twojej reputacji gorsze.
Swoją drogą co to za "przyjaciele", którzy by nimi nie byli, gdybyś była z nimi szczera, i to
  • Odpowiedz
Dlatego trzeba kłamać, żeby kobieta nie miała pogardy. Ja jak pierwszy raz peklowałem w wieku 20 lat to ściemniałem, że były inne


@123454321: #!$%@?, az mi sie moje pierwsze akcje przypomnialy xD mialem 19 lat i tez lasce sciemnilem, ze tam kiedys na osiemnastce u kolegi mnie jakas zbalamucila i ze jestem malo doswiadczony, bo nie chcialem tez przesadzac ze co to nie ja. ale zem prawik to bym sie
  • Odpowiedz
Co w tym dziwnego, że kobietom nie podoba się ponad 25 letni prawiczek? Większość ludzi zalicza w szkole średniej albo na studiach? Czy to w związku czy w przygodzie. Kobiety z reguły lubią pewnych siebie, zdecydowanych, a bądźmy szczerzy bycie prawiczkiem >25 roku życia raczej obniża pewność siebie i zdecydowanie.
  • Odpowiedz
@123454321: jeszcze z piątej strony medalu... uważam, że znajomi, którzy kisną z człowieka za jego plecami to, no właśnie, co najwyżej znajomi. Na pewno nie przyjaciele. Nie wiem, może mam wyidealizowany obraz świata, ale obracam się w tym samym towarzystwie przyjaciół od ładnych paru lat i do głowy by nam nie przyszło nabijać się z czyjegoś prawictwa (a to też nie jest tak, że jestem absolutnie jedyny).
  • Odpowiedz
@filip8192:

A jaką to ma wartość reputacja u tak zwanych karyn?

Masz z nimi styczność to ma znaczenie, poza tym powiedzą innym.

Ludzie na wyższym poziomie mają inną optykę na to, i mężczyźni często to wysoce cenią, więc bycie szczerym niekoniecznie byłoby dla Twojej
  • Odpowiedz
wiesz dlaczego? bo jak facet wyrucha dziewice to ona nie będzie mieć takiego rozczarowania, niż jakby przebieg jakikolwiek miała (a tym samym porównanie do byłych partnerów seksualnych) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mefedronka: Nie , nie dlatego...ale co Ty możesz wiedzieć o jakichś wartościach xD
  • Odpowiedz