Wpis z mikrobloga

Daily reminder:

Jeśli jesteście prawiczkami po 25 roku życia to:

- dla kobiet jesteście 0 ( słownie ZEREM ) ciamajdą, przegrywem, nieudacznikiem, kosmitą- stworem spoza układu słonecznego od którego należy trzymać się z dala. Kobieta chce podziwiać swojego mężczyzne, a jeśli żadna Cię nie chciała to znaczy, że coś z Tobą nie tak.

-dla normików jesteście ofiarą losu, frajerem, obiektem kpin i żartów.

Nikt z normalnych ludzi #!$%@?ąc od płci nie okaże Wam zrozumienia.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

#przegryw #blackpill #blackpillraw #takaprawda #stulejacontent ##!$%@? #asperger #fobiaspoleczna
BlackpillRAW - Daily reminder:

Jeśli jesteście prawiczkami po 25 roku życia to:

- d...

źródło: temp_file4366266824238711705

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Co to za bzdury osobniczki, która nic nie wie o męskim pobudzeniu?
A drugi osobnik to powiela.
1. brak erekcji to normalna sprawa,
2. szybki strzał to też normalna sprawa (kwestia pobudzenia seksualnego i abstynencji seksualnej),
3. każdej baby czea sie nauczyc, bo kazda moze miec gdzie indziej te swoje sfery i
nie kazda lubi dluga gre wstepna.
4. jak chce byc porzadnie wyruchana, to niech idzie go zigollo
  • Odpowiedz
@Voycjeshyna: pamiętaj, że jak powiesz kobiecie, że jesteś prawikiem to istnieje duże prawdopodobieństwo, że ona powie to swoim koleżankom, a później one swoim facetom, więc wszyscy będą z ciebie kisnąć za plecami ( ͡° ͜ʖ ͡°) A kobiety bardzo liczą się z opinią otoczenia i w oczach jej znajomych będziesz leszczem.
123454321 - @Voycjeshyna: pamiętaj, że jak powiesz kobiecie, że jesteś prawikiem to i...
  • Odpowiedz
Też przed Karynami ściemniałam, że już ruchałam, bo nie chciałam pogardy, a one co chwila inny bolec od lat nastoletnich.

Odpowiedz


@Musze_wygrac_zycie: Dlaczego na pierwszym miejscu miałabyś z tymi karynami rozmawiać, i dlaczego miałabyś się tak kryć przed tą ich ewentualną pogardą, zamiast być po prostu szczera?
  • Odpowiedz
Chyba bym się spalił ze wstydu jakbym miał powiedzieć kobiecie, że w wieku 30 lat jestem prawikiem, przecież to jedynie może przeszłoby jakbyś udawał ultra katola co nigdy przed ślubem i wtedy być może kobieta przychylniej patrzyłaby na to, że jesteś prawikiem, bo niby masz jakieś zasady, ale wtedy musisz się trzymać tych zasad i nie dobierać się do jej majtek xD


@123454321: No i nie jest to taka zła
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Jeśli w wieku 25 lat nie masz żony, dzieci, mieszkania i samochodu to coś jest z tobą nie tak. A wy #!$%@? o jakimś ruchaniu które można odbyć za 200 zł z divą xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nigdy do niczego się nie przyznawaj. Jesteś prawikiem to mów, że już peklowałeś. Nigdy się nie przyznawaj.


@123454321: wszyscy kłamią w sytuacjach społecznych, absolutnie wszyscy. Koloryzują to co chcą uwypuklić, kryją to czego się wstydzą.
  • Odpowiedz