Wpis z mikrobloga

Czy jeśli gość, który ostatnie kilka lat poświęcił na prowadzenie idealnego pod kątem zdrowotnym życia, nienagannej diecie, wysypaniu się i maksymalnej suplementacji, jest w stanie osiągnąć taką sylwetkę i to i tak przy trt, to czy czasem te limity biologiczne dla większości społeczeństwa, jako naturale, nie są czasem bardzo mizerne? Najbardziej zaskakuje mnie, że mimo tak surowej diety, nie ma wyrzeźbionego 6paku na brzuchu

#bryanjohnson #mirkokoksy #sterydy
Kreation - Czy jeśli gość, który ostatnie kilka lat poświęcił na prowadzenie idealneg...

źródło: IMG_20231125_231315

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kreation: on chce zyc jak najbardziej dlugowiecznie. Wiec 6pak i mocna rzezba to wyklucza to nie jest zdrowe. Dodaj do tego swiatlo dzienne i poziom tkanki tluszczowej ok 13-15 procent koles wyglada dobrze ale jego celem jest dlugowiecznosc.
  • Odpowiedz
  • 0
@SzmaragdowySmok: zdaję sobie z tego sprawę, ale dodajmy jeszcze że był okres że chłop suplementował hgh

Myślę tutaj o możliwościach większości przeciętnych ludzi, którzy nie chcą żyć siłownią, że dobry 6 pak i grube docięcie jest nieosiągalne, skoro człowiek który żyje maksymalnie zdrowo nie jest w stanie tego osiągnąć.

Bo wyobrażenie kobiet często jest takie, że mężczyzna może mieć wyraźny 6 pak, a ten człowiek jest dla mnie dowodem, że
  • Odpowiedz
@Kreation: no i na tym bokiem przecież wygląda już lepiej niż 95 % ludzi. Trochę może nie rozumiem wątku. Może z drugiej strony pewnie dla tego, że za c---a nie wiem kim jest ten człowiek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: gość jest milionerem i wydaje gruby hajs, żeby żyć jak najdłużej i utrzymać możliwie najlepsze zdrowie. Odmładza swój organizm różnymi technikami, żyje możliwie najbardziej poprawnie. Ćwiczy regularnie i to nawet dużymi ciężarami, I wydawałoby mi się, że żyjąc w taki sposób uzyska doskonałą sylwetkę z idealnym docieciem, ale tak nie jest. I jestem tym zawiedziony, bo podążam nieco jego drogą i widzę, że w ten sposób nie uda mi
  • Odpowiedz
@Kreation: TRT czyli w założeniu osiągnięcia maksymalnego poziomu, ale wciąż w widełkach czy tam 10-20% powyżej nie ma wpływu na to ile może osiągnąć, praktycznie jest naturalem w tym kontekście.

Tak jak go opisujesz, jego celem jest długowieczność, więc tutaj raczej nie mam miejsca na ciężki trening albo chociaż taki który by był bliski ciężkiemu (co tłumaczy bardzo mały bodziec dla organizmu do wzrostu).

Co do diety to nie wiem
  • Odpowiedz
@Kreation: jak wyżej pisze @Lewusx

- TRT nie daje przewagi jeśli chodzi o formę
- W szeroko pojętej diecie na długowieczność nie je się dużo białka zazwyczaj
- W szeroko pojętej diecie na długowieczność nie prowadzi się zazwyczaj do nadwyżek kalorycznych (bo jest od X etapu konieczne w rozwoju sylwetki), ogólnie anabolizm nie jest specjalnie wskazany
- W szeroko pojętym podejściu do długowieczności treningi nie mogą być ciężkie a rekreacyjne, a to
  • Odpowiedz
@Kreation:

Przecież jego trening to jest jak zajęcia W-F ze szkoły... wiec nie wiem czego Ty tu oczekiwałeś O_o i nie ma wiele wspólnego z hipertrofia czy siłą a robi to ciężarami wręcz kobiecymi.
Kasahara - @Kreation: 

Przecież jego trening to jest jak zajęcia W-F ze szkoły... wi...
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: FITNESS SCORES (ref: ACSM)
Scoring equal to top 10% of 18 year olds in the following:

Bench press single rep max, 240lbs, top 10% of 18 year olds
VO2 max 58.7 mL/(kg·min), top 1.5% of 18 year olds
Leg press, single rep max.
  • Odpowiedz
@Kreation: gość ma 46 lat i nie ćwiczy po to, żeby maksymalizować wygląd sylwetki, a i tak ma ją lepszą niż zdecydowana większość ludzi chodzących na siłownie i mających 15-25 lat mniej
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: @Lewusx z materiałów które nagrywa, wynika że szczególnie istotny jest sen dlatego bierze melatoninę, i wszelkie inne przeciwutleniacze jak fisetyna, kwercetyna, polifenole, ergotioneina
Co myślicie, aby próbować zabezpieczać swoje zdrowie (szczególnie przy naszych obciążeniach organizmu) suplementowaniem powyższych?

Jeśli jeszcze chodzi o jego dietę, to mówił że jest ona wegańska, ze względów ideologicznych
  • Odpowiedz
  • 0
@statystyczny_yt: nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że zwiększał ostatnio ilość kalorii w diecie, bo teść mu za bardzo spadał.
Czy będąc na ciągłym deficycie da się utrzymać stałą wagę?
  • Odpowiedz
@Kreation:

Ćwiczy regularnie i to nawet dużymi ciężarami,


Bez przesady, 45kg sleda popchac czy pociagnac da rade nawet moja dziewczyna i to bez jakichs wiekszych problemow. 15 powtorzen na drazku zrobi kazdy przecietnie wysportowany nastolatek.
  • Odpowiedz