Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę w jakim kraju ja żyję, żeby grupka dziadtransów nieumiejących w konkurencję, blokowała se drogę graniczną o charakterze strategicznym. Powinno się rozgonić w #!$%@? to towarzystwo i nadać ich czynnościom kwalifikację prawną przez prokuraturę (choć chciałoby się dodać jak za starych czasów: wybatożyć).
Składam to na kark tego, że premier Morawiecki jest zajęty uzyskaniem wotum zaufania. No ale to prezydent Duda jako naczelnik sił zbrojnych mógłby wysłać wojsko tam. Dodaję tag geopolityka, bo sprawa nabiera charakteru geopolitycznego.

Nie wspominając o biednych kierowcach ukraińskich koczujących w pasie przygranicznym kilkanaście dni z dala od domu i bez takich zapasów (żywności, wody, paliwa do ogrzewania i podtrzymywania akumulatorów), ponoć dwoje zmarło, masakra jakaś. I jeszcze jacyś rolnicy od Kolodziejczaka, pondóżka herr Tuska mają się dołączyć. Powiedziałbym, że to jakaś parodia, gdyby nie to, że sytuacja naprawdę stała się poważna.

I bez takich tekstów, że niby mogą sobie protestować. Protestować to sobie można np. na jakimś placu, albo na parkingu, a nie blokując drogę i to jeszcze o charakterze strategicznym. Niczym to się nie różni od terrorystów ekologicznych przyklejających się do dróg. No może różni się tym - że oni blokują jakąś tam jedną ulicę w mieście. A tu jest blokowana strategiczna trasa do sąsiada prowadzącego wojnę.

#ukraina #polska #bekaztransa #transport #granica #rolnictwo #geopolityka #patologiazewsi #patologiazmiasta #wojna
  • 56
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Adamfabiarz: Mnie rozbraja hipokryzja. Zachód wprowadza pakiet elektromobilnosci bo Polacy, Bułgarzy, Rumuni jeżdżą za pół darmo bez poszanowania żadnych zasad, ola boga, chcą zniszczyć nasz polski biznes, "jak nie umiesz prowadzić firmy to się przenieś na etat" i całe to #!$%@?. Przyjechali Ukraińcy którzy robią to samo co Polacy jeszcze chwilę wcześniej, ola boga, niszczą nasz biznes, jeżdżą taniej i nie muszą przestrzegać żadnych zasad.
@Adamfabiarz: protestujący
NIE BLOKUJĄ.
-Transportów wojskowych na ukrainę
-policji
-transportów medycznych na ukrainę
-karetek
-wszystkiego co jest potrzebne aby ukraińcy dalej walczyli.
-co godzinę puszczają 2 tiry stojące w kolejce nie związane z tym co napisałem powyżej.

Protest powstał bo jak zawsze Ukraińcy oszukują i kłamią. Oraz jak zawsze gdy celnikowi ukraińskiemu nie dasz łapówki to ten cię nie puści przez granicę.
@mpetrumnigrum: Noo 2 tiry puszczane w wielokilometrowej kolejce. To ani się wyspać nie można, bo co godzinę trzeba podjechać kilkadziesiąt metrów, ani nic, a i tak kolejka na wiele dni. A kierowca nie ma nieograniczonych zapasów jedzenia i picia, a także samego paliwa, które przy obecnej zimowej pogodzie służy do podtrzymania życia (ogrzewanie).

Myślę, że twoje ostatnie 2 zdania pokazuję, że jesteś nastawiony z uprzedzeniami wobec Ukraińców. A swoją drogą nic
@Adamfabiarz: strategicznym dla kogo ? Dla Ukraińców którzy chcą swoich standardów w Polsce ?
Czy polscy kierowcy nie koczują po ukraińskiej stronie w kolejkach spowodowanych łapówkami? Dlaczego polskie ciężarówki z polskimi kierowcami wjeżdżające z Ukrainy do Polski na puste muszą stać prawie dwa tygodnie na granicy co tam jest do kontroli odpowiedz wprost? Ja osobiście przedłużyłbym mur z Białorusi i podciągnął jeszcze pod Ukrainę.
Noo 2 tiry puszczane w wielokilometrowej kolejce. To ani się wyspać nie można, bo co godzinę trzeba podjechać kilkadziesiąt metrów, ani nic, a i tak kolejka na wiele dni. A kierowca nie ma nieograniczonych zapasów jedzenia i picia, a także samego paliwa, które przy obecnej zimowej pogodzie służy do podtrzymania życia (ogrzewanie).


Myślę, że twoje ostatnie 2 zdania pokazuję, że jesteś nastawiony z uprzedzeniami wobec Ukraińców. A swoją drogą nic tu nie
@Adamfabiarz: Było strategiczne dla nas ale Ukraińcy zablokowali kolej z Chin do Polski czego nie rozumiesz ? W czyim interesie to było ? a co do czołgów mało ich tutaj t72 jeszcze się kilka znajdzie w magazynach na poligonach ?
Strategicznym dla przyszłości Europy to były przejścia graniczne z Białorusią na wschód był umożliwiały tranzyt towarów chińskich do Polski i z powrotem drogą lądową ale takie projekty zostały praktycznie porzucone bo nasz rząd pozamykał przejścia , na Ukrainie panują nadal standardy rosyjskie więc dlaczego mamy się na nich otwierać pomagamy i to wystarczy ale złodziejskiemu i łapowkarskiemu narodowi otwierać swój rynek?
Dosłownie kropka w kropkę zachowanie z ruskiego podręcznika negocjacji:


@eloyard: Kto by się spodziewał, jeszcze trochę i wykop odkryje że cywilizowane kraje postrzegają nas Ukrainę itp jako wschodnie bydło niewiele różniące się od rosji
@Adamfabiarz:

Strategicznym dla przyszłości Europy. Chcesz mieć tanki rosyjskie pod Warszawą?


XD.
Jestem w stanie uwierzyć że pracowałeś jako kierowca. Bo po durnotach które piszesz to jedyne do czego sie nadajesz.