Wpis z mikrobloga

Siemka, planuje zakup roweru stacjonarnego czytałem że elektromagnetyczny sprawdza się najlepiej. Mam bieżnie z Zipro i jestem zadowolony więc strwierdziłem że może dam szans ROOK GOLD https://www.zipro.pl/produkty/rowerki/rook-gold Co uważacie o tym modelu, może polecacie jakiś inny? co do treningu to pewnie około 6h tygodniowo z dosyć dużą intensywnością.
Widziałem że te modele można kupić na outlecie jeden jest przeceniony nawet o 40% ale ma taka wadę "Rower po naprawie serwisowej (zlutowano osłonę sztycy kierownicy). Produkt w pełni sprawny z gwarancją producenta. Może nosić ślady użytkowania." czy bralibyście go pod uwagę? :)

#rower #rowerstacjonarny
  • 7
tzw. wieszak na ubrania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do 6h tygodniowo to już chyba warto pomyśleć o trenażerze? O tym jest z kolei sporo dyskusji tu i na pepperze.
Jeżeli jednak stacjonarny, to ja na przykład takim "zlutowano osłonę sztycy kierownicy" bym sie nie przejmował, ale ja nie mam problemu z kupnem sprzętu używanego lub ze skazami estetycznymi, o ile jest zdyskontowany o wady. Nie znam się na
@Lesiu198: Nie podoba mi się kształt kierownicy do kolarstwa, porównaj sobie do innych modeli. Ale jak nie ma regulacji pochylenia w tym wypadku to bardzo źle przy jej wyprofilowaniu, żaden rower na ulicę tak nie ma do tego prawie nie ma chwytu do jazdy w górnej pozycji bo tam się chyba dłonie nie zmieszczą i jest bardzo wąsko. U mnie jest podobna wysokość siodełka 100cm od podłogi co się przekłada na
@Lesiu198: Jak pisałem, spining ma bardzo sztywną ramę i konkretne koło zamachowe na sztywno do pedałów. Poszukaj sobie treningów w Internecie ale moim zdaniem ostre treningi w domu to nieporozumienie bo wszędzie będzie #!$%@?ć potem.

Ja sobie czasem zrobię jazdę z bardzo wysoką kadencją ale tak to spokojnie i sie gapię na jakiś film. Mam wioślarza z lidla i go bardziej wolę.
4x80 - @Lesiu198: Jak pisałem, spining ma bardzo sztywną ramę i konkretne koło zamach...
@Lesiu198: Olej te spiningi i rowerki treningowe. To są zabawki dla panienek do wypinania dupy na siłowni.
Jak chcesz potrenować i zrobić dobry wytop to kup trenażer (direct drive jakiś) i pierwszy lepszy rower na którym Ci wygodnie. Do tego apka Zwift i nigdy Ci nie braknie treningów/wyścigów/ustawek do objeżdżenia.