Wpis z mikrobloga

#pracbaza #praca
Mirki, mam załatwiona już prace od nowego miesiąca a kończmy mi się umowa końcem listopada w obecnej pracy. Kierownik myśli, że zostanę i przedłużę umowę, nawet wczoraj premier dostałem xd.
Bawi mnie fakt, że wszyscy inni pracownicy latają jak #!$%@? a nawet zostają nadgodziny za darmo żeby skończyć robotę a ja wychodzę równo o 16 nawet gdyby mi 1 śrubka została do przykręcenia co zajmie 30 sec. Fajnie mieć tak #!$%@? i człowiek od razu pewniej się czuję w kołchozie i się śmieje z innych niewolników. A nawet ostatnio #!$%@?łem ostatnio kierownika przy szefie i od tamtej pory jaki milutki dla wszystkich.
Obecnie zarabiam w takim kołchozie 5k plus premia a w następnej 2x tyle
Dodatkowo powiem, że jestem jedyną osobą która ogarnia dane tematy na firmę i już czuję ten ból kierownika jak będzie szukał nowego pracownika kilka miesięcy xd
  • 56
Dodatkowo powiem, że jestem jedyną osobą która ogarnia dane tematy na firmę i już czuję ten ból kierownika jak będzie szukał nowego pracownika kilka miesięcy


@Kotlet_z_Chabowy: powiem Ci, ze zawsze sprawdza sie regula nie ma ludzi niezastapionych, znajda kogos i jakos ogarna, odejdz z honorem i nie pal mostow i gratulacje nowej pracy ;]
@Kotlet_z_Chabowy: zawsze jak ktoś pisze o zmianę pracy to w nowej ma 2x więcej xD I wiadomo 10k na miesiąc musi być. Ja myślę że wypoki #!$%@? zarabiacie tylko macie bujną wyobraźnię. Rzucić wam jakiś darmowy kod do rów komuś potraficie wylizać. Myślę że ściemniasz i się przejdziesz w tej nowej pracy za 10k xD

Mówię to z doświadczenia chyba że jesteś kierownikiem kierowników i dajesz dupy prezesowi to może i
jestem jedyną osobą która ogarnia dane tematy na firmę


@Kotlet_z_Chabowy: jedyna w tym momencie, bo nie ma potrzeby xD

Podobno był kiedyś jakiś szef, który płakał po swoim odchodzacym pracowniku i myślał o nim dłużej, niż 2,137 sekundy po ostatnim zobaczeniu się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciesz się nowa praca, ale nikt nie będzie płakał za Tobą, a jak odejdziesz bez wspomnienia o tym, to tylko Ty
powiem Ci, ze zawsze sprawdza sie regula nie ma ludzi niezastapionych, znajda kogos i jakos ogarna, odejdz z honorem i nie pal mostow i gratulacje nowej pracy ;]


@Miszcz_Joda: jakoś ogarną, tylko jakim kosztem? Raz, że znalezienie nowego pracownika potrwa wiele miesięcy. Jeśli ktoś miał bardzo samodzielnie stanowisko, to nie będzie miał kto go wdrożyć. Pamiętam kwik jaki był w poprzedniej pracy, a jak się później dowiedziałem, mieli straty i sparaliżowaną
  • 29
@Miszcz_Joda @Kotlet_z_Chabowy

Dodatkowo powiem, że jestem jedyną osobą która ogarnia dane tematy na firmę i już czuję ten ból kierownika jak będzie szukał nowego pracownika kilka miesięcy xd


Dosłownie każdy odchodząc z pracy gada tego typu kocopoły a jeszcze nie widziałem firmy, która przechodziłaby jakikolwiek kryzys po zwolnieniu pojedynczego pracownika ( ͡º ͜ʖ͡º) Przeceniasz swoją rolę w firmie, gwarantuję
@Ld93: jest szansa na takie osoby, ale nie jest to jakiś kotomyszek od śrubek na umowie czasowej xD
Nawet jak wie wiecej, to firma przez chwilę może straci ułamek wydajności, ale każdy będzie miał na to #!$%@?.
Jeszcze się ucieszą bo przy wdrożeniu nowego będą mieli obniżone wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡°)