Wpis z mikrobloga

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:
1. Facet na siłowni gapi się na babę.
2. Baba podchodzi do faceta i mówi żeby się nie gapił.
3. Facet zaczyna celowo unikać gapienia się na nią.
4. Baba czuje się źle bo facet przestał się nią gapić i zrobiła się napięta sytuacja.
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 33
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: kurła, chyba kojarzę te babkę z CORE FITNESS (Warszawa, pl.Szembeka), typowa feministka krzątającą się po siłowni, zdecydowanie nie ma na czym zawiesić oka. ¯\(ツ)/¯ chyba ze chcesz przeanalizować jak nowicjusze uczą się wykonywać ćwiczenia
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: problemem nie jest to ze spojrzał facet, problemem jest to ze spojrzał w jej oczach nieatrakcyjny facet

ile razy mi się zdarzyło zerknąć głównie z uwagi na to ze laska była w polu mojego wzroku kiedy akurat wykonywałem ćwiczenie, chyba jednak czuwa nade mną opatrzność bo nigdy nie zostałem oskarżony o molestowanie wzrokiem ani nie nagral nikt o mnie filmu, chyba ze za granicą gdzie nikt mnie nie zna ani
  • Odpowiedz
jakiś chłop na siłowni ma oczy i się na nią patrzy XD


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: nie do końca rozumiem. Jeżeli to co babka mówi jest prawdą, a zakładanie z góry że nie jest jest bez sensu, to chodzi o natarczywe i kompletnie nieukrywane gapienie się. W takiej sytuacji nie ma nic dziwnego w tym, że się skonfrontowała, i nic dziwnego że to dla niej emocjonalne. Trochę dziwne może być to, że dzieli się
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU smutne to jest, że tak odbieracie rzeczywistość. Jak nie chcecie, żeby się na was nikt patrzył to nie udzielajcie się w SM.na żywo typ mnie zobaczył i wali konia.. o nie wzywać policję,ale jak w necie pokazujesz biust pośladki, zarys war sromowych przypadkowym ludziom to jest okej. Jebnijcie się wy wszystkie influencerki w głowę i pokażcie światu to czego świat oczekuje, gołych cipek i bez biustonoszy
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: To jest promocja jej odklejonego filmu xD Nagrała sobie jakieś głupoty żeby zdobyć fejm a niedorozwoje przyklaskują. No bo jak w dzisiejszych czasach tiktoka i social mediów sprawdzić czy taka sytuacja miała miejsce ? Jak można potwierdzić że gapiący się typ w ogóle istnieje ? Nabijanie wyświetleń i zwyczajny cyrk. Smutne czasy nastały niestety.
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Kultura gwałtu, mikronruszenia, Nanoczesc mnie zauważa non stop xD
Z 1 strony paranoja ze sie na nią non stop gapi a z drugiej strony dodaje ze jest pewna ze patrzy sie na inne dziewczyny XD
Do tego sama skoro to dostrzega to sama musi sie non stop na typa gapić xD
Jej mózg po prostu funkcjonuje w konwencji turbofeministycznej antypatriarchalnej paranoji przez co jest sfocusowana na wypatrywanie "mikronaruszeń" i jej
  • Odpowiedz
Bardzo ciekawy filmik. Strasznie kiepską daje wizytówkę psychologom jako grupie zawodowej - kobieta mówi że pracuje jako psycholog, co chyba oznacza że ktoś ją do takiej pracy dopuścił, ma jakieś uprawnienia, ktoś pewnie w jakiś sposób poświadczył jej kwalifikacje.

Niekomfortowe jest dla niej to że ktoś się na nią patrzy - to jest jak najbardziej zrozumiałe, a nawet racjonalne.
Może ten problem rozwiązać na przynajmniej parę sposobów (zakładając że faktycznie ktoś się
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ciekawe co by ta sraka zrobiła gdyby miała miejscówkę w pociągu a ktoś by ją podsiadl xDDDDDDDDD

Pewnie by zadzwoniła do starych a później do psychoterapeuty a później to jeszcze do proboszcza.

Jestem taka dzielna, odezwałam się na głos do obcych ludzi ale to nie ja mam problem tylko ten typ, ja jestem jakby normalnie jakby na jakby adrenalinie xD xD
  • Odpowiedz