Wpis z mikrobloga

Duda: Będę wetował ile będę chciał bo ja tu jestem prezydent
Też Duda: Weto nie może być usprawiedliwieniem dla braku realizacji obietnic wyborczych

XDD

#sejm #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
@Dpdp właśnie weto długopisa będzie idealna wymówka do nierealizowania obietnic i mam nadzieję że JE tusk z tego skorzysta przy największych kiełbasach wyborczych
  • Odpowiedz
Weto nie może być usprawiedliwieniem dla braku realizacji obietnic wyborczych


@Dpdp: niby beka, ale nie do końca. Każdy logicznie myślący powinien być świadomy, że żyje w określonej rzeczywistości politycznej i czasami trzeba będzie iść na kompromis

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Papa_Denke No tak, ale jak da weto to jest to usprawiedliwienie co najmniej na opóźnienie zmian do czasu zmiany prezydenta, bądź ewentualnie ograniczenie się nieco by prezydent zaakceptował.
  • Odpowiedz
No tak, ale jak da weto to jest to usprawiedliwienie co najmniej na opóźnienie zmian do czasu zmiany prezydenta, bądź ewentualnie ograniczenie się nieco by prezydent zaakceptował.


@Dpdp: o ile da weto. Bo może również odesłać ustawę do kucharki i wtedy będzie problem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Dpdp nie chce go bronić bo wiem, że będzie blokował i nie jest też świetnym mówcą ale chodziło mu chyba o to, że jego ewentualne weto nie powinno być wymówka do nieprzygotowywania ustaw, które obiecali. Jest w tym sens chociaż nie ma w tym czystych intencji Dudy.
  • Odpowiedz
@Kingside: On chyba ten czas sobie na przemyślenia zostawił "No co, Jarek powiedział, ze im sie ta koalicja #!$%@? w rok i wtedy dostanę miejsce w spółce. A na ulicy? No co, najgorsze co mi zrobią to naplują w twarz, a ja odruchowo już od lat pluję na swoje odbicie w lustrze "
  • Odpowiedz