Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja sie boje śmierci( ͡° ʖ̯ ͡°) jest tyle wypadkowych które mogą spowodować, że dziś oddychasz, a jutro zdychasz.
Taki tętniak mózgu może pęknąć w każdej chwili nie dając wcześniej żadnych objawów, podobnie jak zator płuc, lub nagłe zatrzymanie akcji serca( ͡° ʖ̯ ͡°)

„Śmierć jest nie tyle końcem życia, co nowym początkiem.” – Mahatma Gandhi
„Śmierć jest tylko przejściem z tego świata do innego.” – George Harrison
„Życie jest marzeniem, a śmierć to moment, kiedy się budzimy.” – Samuel Johnson
„Śmierć nie jest końcem, to tylko nowy początek.” – Emily Dickinson

Tylko się wszystko fajnie gada, z perspektywy żyjącego, założę się, że tacy umierający na łożu śmierci woleliby jednak odwlec ten moment na kiedy indziej( ͡° ʖ̯ ͡°)

#smierc #rozkminy #przemyslenia
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@cocojambo210: @came_a_lot Też sie pocieszam w ten sposób, ale jednak czasem przychodzą takie myśli przerużne.
Gdyby tak udało się uniknąć śmierci np. dzięki zdrowemu stylowi życia to byłoby fajnie, ale jest ona nieunikniona i nie wiadomo kiedy przyjdzie( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DoktorStyle:

Śmierć jest nie tyle końcem życia, co nowym początkiem.– Mahatma Gandhi


Lepiej jest cieszyć się z Naszego plugawego życia na Ziemi, niż mieć nadzieję na cokolwiek po śmierci - CandyToy
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1 Albo bardziej filozoficzne rozkminy podlane strachem przed nieznanym( ͡° ʖ̯ ͡°)
@CandyToy Jest to o tyle sensowniejszy cytat od tych powyżej, bo tych których cytowałem udają jakoby wiedzieli na 100% co będzie po śmierci( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakoby wiedzieli na 100% co będzie po śmierci( ͡° ͜ʖ ͡°)


To wszystko jest logicznie skonstruowane.

Gdyby ludzie byli poinformowani co się stanie z nimi po śmierci to po tym fakcie bylyby same magiki lub odwrotnie, zaczęliby szanować swoje zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc dla dobra istnienia. Nikt nic nie może o tym wiedzieć.
  • Odpowiedz
@DoktorStyle: nom- oprócz tętniaka możesz jeszcze zginąć w wypadku samochodwym, jakieś zakrzepy w mózgu, ktoś cię napadnie i zatłucze, potrąci na pasach, upadniesz gdzieś i głową walniesz, różne wypadko chodzą po ludziach.
Dlatego nie marnuj ostatniej chwili czy tam ostatnich milionów chwil na myślenie o tym.
  • Odpowiedz
@DoktorStyle: ja nigdy nie bałem się śmierci do momentu aż w przeciągu kilku miesięcy miałem z 5 sytuacji takich że od grobu uratowało mnie szczęście, refleks i strefa zgniotu xD
  • Odpowiedz