Wpis z mikrobloga

Może ktoś borykał się z podobnym problemem na temat trądziku podczas stosowania sterydów, chociaż słowo „trądzik” to za delikatnie powiedziane. To co wyskakuje mi na plecach wygląda dosłownie jak wulkan z kraterem. Całe plecy mam obolałe od tego syfu, wygląda to tak, że pod skórą robią się duże bolące uwypuklenia, dookoła czuć twardą skórę, a po srodku tego syfa jest miękkie miejsce. Po kilku dniach potrafi samo pęknąć i wychodzi z tego gęsta wydzielina w kolorze lekko żółtym, a później krew. Później zostają z tego blizny, ogólnie niezbyt ciekawie to wygląda.
Teraz kilka informacji, nigdy nie miałem problemu z trądzikiem na plecach, klatce, pierwszy problem zaczął sie na początku bicia tescia, plecy w syfach, ale takich normalnych, typowy trądzik, później to zeszło i był spokój przez półtora roku. W tym roku zacząłem redukcje i od wtedy stopniowo problem zaczął sie nasilać, na redukcji leciał test 500/week, sally, johimbina, cardaryna. Dodatkowo dużo chodziłem bez koszulki i mocno się opalałem. Aktualnie jestem od miesiąca na masie, leci test 250/week, npp 250/week. Poprawy z plecami zero. Ktos miał podobne problemy? Podejrzewam, że zostaje mi tylko dermatolog i pewnie #izotek.

#sterydy #doping #silownia #redukcja #mikrokoksy #mirkokoksy #dermatologia #tradzik
  • 36
@DeszczBanknotow: Jeżeli sytuacja rzeczywiście wygląda tak jak opisujesz to tak, izotek.
+ im mniejsze wahania hormonów tym mniej takich sajdów. Więc polecam bić nawet codziennie w mniejszych dawkach niż raz na 3 dni większą dawkę.
@Pan_Szeryf tylko ja bije cypionat, strzały były co 3 dni, jedynie od 2 miesięcy lece co 3.5 dnia dla komfortu. Czyli pon rano, czwartek wieczor. Jeszcze zapomniałem napisać o hormonach. Na redukcji lecialo exe 0.5 tab co 3 dni, teraz już bez ia. Na wyższym estro zdecydowanie lepiej się czuje, prolka też była w normie blisko dolnej granicy.
@kuroszczur typie jaka poważna osobowość? jakie zażenowanie doktora? Lekarze są po to żeby pomagać, dla mnie to nie jest jakiś wstydliwy temat, ale jak widać po Twojej odpowiedzi masz jakieś problemy w kontaktach społecznych i niską samoocenę. Myślisz, że wykop jest tylko po to żeby dodawać głupawe wpisy tak jak robisz to Ty licząc na jakiś kontakt z innymi nie mając znajomych? Po to dodałem te hasztagi żeby żaden użytkownik pokroju Ciebie
@Pan_Szeryf @bojackHorsemanPatataj właśnie poczytałem trochę po forach i generalnie jest to mocny środek, który stosuje się w ostateczności, ale nie sieje dużego spustoszenia po flakach. Z tego co wyczytałem to podczas cyklu normalnie go stosują, ewentualnie istnieje opcja, że Ci którzy biorą bez kontaktu z lekarzem nawet badań nie robią więc nie wiedzą jak tam flaki wyglądają, z tego co mi wiadomo wątrobę obciąża więc profilaktyka musi być. Dermatolog przepisując izotek zleca
@zaufana_linia oj nie, jeśli miałbym coś takiego jak na filmiku to już dawno zszedłbym ze środków i siedział u dermatologa. Ale dzięki za podesłanie, zagłębie sie z tym tematem w wolnej chwili. U mnie na całych plecach jest może z 10 wyprysków, których na zdjęciach praktycznie nie widac bo są podskórne, a te które widać wyglądają jak małe blizny i strupki bo są już zagojone.
@DeszczBanknotow: nie biorę sterydów, ale znam osoby co brały izotek+sterydy + ja brałem sam izotek i powiem Ci tylko, że sajdy nie są tak straszne jak się o nich mówi w Internecie, a druga sprawa, że na izoteku polecam brać NAC, Wit C, maślan sodu, omega 3, unikać alko i wszystko będzie dobrze.
@aadrion123 dzięki wielkie, jak zacznę brać to na pewno się zaopatrzę. Mam nadzieje, że 2/3 piwa raz na 2 tyg nie będą problemem.

@Towarzysz_Pawulon 26 lat. U mnie był spokój tylko od 4/5 miesięcy zaczął się ten problem, tragedii nie ma patrząc na to jak wyglądają plecy innych którzy są podatni na trądzik.

Dzięki wszystkim za pomoc, do dermatologa i tak się wybiorę więc zobaczę co z tego wyjdzie.