Wpis z mikrobloga

Co specjaliści sądzą? Nie wiem czy mam się odwoływać (1500/10), bo ja to ten biały debil.... To był najdroższy kebab w moim życiu. Nagrania przód tył i foto, zapraszam i proszę o cenne rady i krytykę
https://drive.google.com/drive/folders/1Yj3w-Ix3iqTkihNibhxzu-wspuOwvLjb?usp=sharing

#drogi #wypadek #policja #takasytuacja #blacharstwo #kebab #stopcham
SzalonyNeptyk - Co specjaliści sądzą? Nie wiem czy mam się odwoływać (1500/10), bo ja...

źródło: IMG_20231109_141907

Pobierz
  • 66
@SzalonyNeptyk: Fajny ten parking, taki nie za bezpieczny. Ten parking w takim miejscu aż się prosił o taką sytuację. Przykra sprawa mikru, bo baba mogła jej uniknąć, ale nie wierzę żebyś był w stanie tutaj coś ugrać.
Nikt nawet nie zauważył, że Grażyna jechała pod słońce i w takiej sytuacji mało się widzi.


@kidi1: już ktoś pisał ale druga sprawa to dobrze że nie było przejścia dla pieszych bo by rozjechała kogoś a taki wykopek jak Ty by ją tłumaczył że słońce? jest takie coś pod sufitem i można sobie opuścić albo założyć okulary przeciwsłoneczne..
@kidi1: ponieważ nie widziała jest głupia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo należałoby minimalizować takie ryzyko że nic nie widzi.. jak stała przed skrętem to mogła dostrzec że OP miał wsteczny odpalony, więc 2+2 i może ruszyć..
@SzalonyNeptyk: jedna rzecz mnie zastanawia - kobieta wyjeżdżała parkingu, przy wjeździe widać znak "strefa ruchu". Czy wyjeżdżając ze strefy ruchu nie ma obowiązku ustąpić pierwszeństwa wszystkim, w tym również tobie?
@SzalonyNeptyk: wg mnie możesz sie odwołać do tego, że ty już znajdowaleś sie na pasie ruchu na który ona dopiero sie włączała. Czyli ona z drogi która ma ustąpić pierwszeństwo włączyła sie do ruchu nie ustępując pierwszeństwa samochodowi który już na tej drodze sie znajdował.
@NieBendePrasowac: Kary są drakońskie, nie jestem pierwszy i ostatni, ale wiesz - gdyby to było za przekroczenie prędkości to nawet 3000zł wolałbym zapłacić bo wariatów trzeba tępić. Mandat za to co widać na nagraniu zaczyna się od 1500zł a kończy na 5000zł....