Wpis z mikrobloga

Co specjaliści sądzą? Nie wiem czy mam się odwoływać (1500/10), bo ja to ten biały debil.... To był najdroższy kebab w moim życiu. Nagrania przód tył i foto, zapraszam i proszę o cenne rady i krytykę
https://drive.google.com/drive/folders/1Yj3w-Ix3iqTkihNibhxzu-wspuOwvLjb?usp=sharing

#drogi #wypadek #policja #takasytuacja #blacharstwo #kebab #stopcham
SzalonyNeptyk - Co specjaliści sądzą? Nie wiem czy mam się odwoływać (1500/10), bo ja...

źródło: IMG_20231109_141907

Pobierz
  • 66
@SzalonyNeptyk: przynajmniej tyle dobrego że samochodu nie musisz naprawiać. ewentualnie jakiś ślizg zderzaka ładnie umyć i po robocie. akurat robota na weekend póki jeszcze relatywnie ciepło.
Jak te ślady ze zdarzaka nie zejdą to możesz na upartego pomalować białym sprejem tą część, a przejście zrobić tak jak się klapa zaczyna. szczęście w nieszczęściu że masz biały kolor. Myślę że w 100zł się zamkniesz aby to zrobić.
@lentilek: chciałem odwołać się do moderacji i szanownego zgromadzenia o wydanie wyroku, życie albo śmierć, nie ma miękkiej gry, chciałem odwołać to zdarzenie aby go nie było, mam nadzieję rozumiecie co mam na myśli
nie był ślepy, babka szybko ruszyła. Tak, jego wina. Ale jakby wykazała się odrobiną empatii, to by go wypuściła, bo na pewno było widoczne od dłuższej chwili, że próbuje stamtąd wycofać.


@goferek: Empatycznym w stosunku do wyjeżdżającego, ale reszty aut za nim (nią) już nie? Może starajmy się utrzymywać płynność ruchu w zgodzie z obowiązującymi przepisami.
@PodniebnyMurzyn: mam TO SAMO w kwestii mrugania światłami do bab!
W dodatku jak takiej p1ździ3 ustąpisz, przepuścisz ją, albo cokolwiek na jej rękę, to nawet nie podziękuje, nie odmachnie.
Jakoś faceci w 90% potrafią gestem ręki podziękować albo mrygnąć awaryjnymi...

Jak to mój kolega skomentował: Koleś, jak one ledwo dają radę prowadzić, a ty od nich wymagasz, żeby jeszcze ci podziękowały..

coś w tym jest
@SzalonyNeptyk miałem podobną sytuację tylko w aucie zastępczym bo wcześniej kto mi w moje wjechał, najdroższy wynajem auta z OC sprawcy na świecie 2000 kara z wypożyczalni i 1100 mandat, akurat wtedy pojechałem po tort do piekarni. Typ miał lekko zarysowane drzwi w swoim aucie, wymiana drzwi albo naprawa pewnie z 400 pln, a ja za tort 3200 zł, a jako ciekawostka z poprzedniego wypadku gdzie skasowali moje auto dostałem 1600 z