Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 75
@missioncritical

@DumnyZdun: @sEB-q : @MilionoweMultikonto: Jak byście przeczytali opis sytuacji, to byście wiedzieli, że akcja dzieje się w Panamie, gdzie ten przemiły pan zastrzelił na ulicy dwóch nauczycieli, którzy protestowali przeciwko rządowi.


Dodajmy, że ten rząd sprzedaje prawa do wydobycia złóż zagranicznej firmie na 20 lat za bezcen. Nic dziwnego, że ludzie protestują. Jak by Tusk sprzedał złoża niemieckiej firmie prawacy pierwsi by protestowali
  • Odpowiedz
@missioncritical: Blokowali drogę, więc protestowali przeciw tym kierowcom którzy akurat nią jechali, oraz tym ludziom do których jechali, np. chorym czekającym na lekarza. Przeciw rządowi protestowaliby przed wejściami do budynków rządowych, lub przed domami polityków. Ci nauczyciele to związkowcy, czyli takie same komuchy jak u nas są z kartą nauczyciela. To są propagandziści i pasożyty udające nauczycieli.
  • Odpowiedz
@missioncritical: @Variv Ten protest nie dotyczył stricte rządu, ani faktu odsprzedaży za bezcen. Według artykułów głównym ale było potencjalne niszczenie lasów i zanieczyszczenie wód gruntowych.

Czynu nie popieram, ale takich protestów również.
  • Odpowiedz
  • 39
@mzknek Ale to wszystko się ze sobą łączy. Zagraniczna firma będzie zarabiać a im zostawi zdewastowane środowisku. Super deal. Też bym protestował.
  • Odpowiedz
@Variv: Tak, ale jednak nie do końca, skoro wszędzie jako główne postulaty są przedstawiane te środowiskowe, a nie ekonomiczne. Bo prawdopodobnie jakby nawet większe miało z tego zyski państwo, to również ten protest by się odbył.

Szkoda tylko że tego typu protesty zazwyczaj nie odnoszą sukcesów, wręcz przeciwnie dzielą tylko dodatkowo społeczeństwo. Mniej zainteresowana strona sprawą wręcz dostaje powód by się im sprzeciwiać, a ostatecznie prawie nigdy nie jest za to
  • Odpowiedz
Blokowali drogę, więc protestowali przeciw tym kierowcom którzy akurat nią jechali, oraz tym ludziom do których jechali, np. chorym czekającym na lekarza. Przeciw rządowi protestowaliby przed wejściami do budynków rządowych, lub przed domami polityków. Ci nauczyciele to związkowcy, czyli takie same komuchy jak u nas są z kartą nauczyciela. To są propagandziści i pasożyty udające nauczycieli.


@rr777: a to spoko, to można strzelać, tak?

  • Odpowiedz
Blokowali drogę, więc protestowali przeciw tym kierowcom którzy akurat nią jechali, oraz tym ludziom do których jechali, np. chorym czekającym na lekarza. Przeciw rządowi protestowaliby przed wejściami do budynków rządowych, lub przed domami polityków. Ci nauczyciele to związkowcy, czyli takie same komuchy jak u nas są z kartą nauczyciela. To są propagandziści i pasożyty udające nauczycieli.


@rr777: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD prawaki, wy jesteście pozbawieni honoru o rozumie nie wspominam nawet xDDDD
  • Odpowiedz
dwóch nauczycieli, którzy protestowali przeciwko rządowi


@missioncritical: no ja tam nie wiem ale jesli ja bym chciał protestować przeciwko naszemu parlamentowi to pojechałbym do warszawy na ulicę wiejską
chcącemu nie dzieje się krzywda z drugiej strony, chłop od kilku minut #!$%@? giwerą a oni z nim w dyskusje wchodzą xd
ja bym #!$%@?ł przed kolesiem a nie gadugadu no ale ja sie nie znam nikomu w parade nie wchodzę i nikt
  • Odpowiedz
@Variv No i byliby debilami bo nie widzę powodów czemu niby surowce ma wydobywać tylko krajowa firma. Zresztą akurat KGHM wydobywa miedź w Kanadzie i Chile.
  • Odpowiedz
@sEB-q: typy sobie protestują - terroryści. Typ strzela do nieuzbrojonych typów, bo ma nierówno pod sufitem - hehe dobrze im tak.

Michał weź juz wyłącz serwery.
  • Odpowiedz