Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ale mnie to już wk..ia. 2 lata nauki #programowanie setki zrobionych projektów i koło 2k h klepania. 2-3h codziennie. A pracodawcy na nie, bo musisz mieć co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego. Popytałem się na forach jak wyglądają umiejętności tych "seniorów".
Od analityków danych, bo java devow.
Wszyscy jak jeden maz pisali, ze nawet inzynierzy z okolo 7 letnim stazem popelniaja podstawowe bledy, na ktorych odsialiby juniorow.
A sa to ludzie co zarabiaja 20k+ netto... A tobie nie dadza posadki za 7k brutto xD
Ze wielu jest powypalanych i ni mysla o rowoju.
A ich nie obchodzi, ze mam stacka lepszego od wiekszosci ludzi, co koncza polibudy i pracuja po nascie lat ( #zalesie i #chwalesie )
Nie mowiac o poswieceniu.
Dziwna ta polityka korpo.
Jak wspomnialem. Wola zaplacic 4x tyle gosciom, co im sie nie chce ogarniac podstaw, niz zatrudnic zmatowowanego mlodego pracownika.
Nie zrozumcie mnie zle. Nie jest moim celem sie wywyzszac. Troche jestem zniechecony i letko rozgoryczony.

Moze macie inne, lepsze doswiadczenia w tym zakresie?
#korposwiat #pracait



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): Hehe, każdemu nowemu się tak wydaje. Widziałem już wielu kozaków juniorów, co im się wydawało, że są bóg wie kim, a potem płakali na daily, że 3 dni debugują kod i nie potrafią znaleźć przyczyny, dlaczego X nie działa. Kodowanie zawodowo weryfikuje wszystkich i nic nie zastąpi doświadczenia.

@programista15cm @Volantie: Śmieszni jesteście z tymi hasełkami o wzorcach projektowych. Mam książkę z roku 2000 - nazywa się "Java Wzorce projektowe" i kosztowała 20 zł na allegro. Jest tam bardzo dużo wzorców projektowych, wystarczy sobie w spisie treści znaleźć i przeczytać. Tyle jest warta wiedza o tych wzorcach. #!$%@?, na co dzień i tak używacie samych singletonów poukrywanych w DI, jakieś fabryki, adaptery i #!$%@?, a większości używa się w sposób
rmweb - @programista15cm @Volantie: Śmieszni jesteście z tymi hasełkami o wzorcach pr...

źródło: javawz

Pobierz