Wpis z mikrobloga

Mam 34 lata i już 15 stażu pracy i nie mam już siły pracować.
Do emerytury jeszcze 40 lat -. -
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Krzysztof53647: mam wiele hobby tylko już mi się nie chce pracować
Wolałbym w tym czasie co jestem w pracy pograć na plejce albo pojeździć rowerem
@BarkaMleczna no ja nawet jak na weekend wyjadę to wydaje kasę na co tylko chce xd
@Anyper co to za praca? Transport?
@DRESIARZZ umiem liczyć tylko wydaje mi się że za te kilkadziesiąt lat wiek emerytalny będzie powyżej 70lvl
  • Odpowiedz
@kopek: albo zrób jak ja. Najpierw robiłem na umowy zlecenie i czasu miałem mnóstwo, ale kasy niewiele. Potem poszedłem na etat na 2 lata i już byłem wypalony tak, że przez pół roku miałem przerwę. Potem półtora roku znowu na etacie i znowu byłem rozjechany. Zbierałem się do kupy przez rok. W sumie przepracowałem w życiu na etacie 3,5 roku i na myśl o tym, że miałbym się tak męczyć
  • Odpowiedz
@przemek112: jest, ale to śmieszne pieniądze i nie wierzę, że za 30 lat ZUS będzie istniał. My teraz płacimy na emerytów, na nasze emerytury nie będzie miał kto płacić. Dlatego zabezpieczam się we własnym zakresie, a jak dostanę 1000 zł emerytury, to pewnie na czynsz nie starczy.
  • Odpowiedz
@kopek: automatyka. Bycie sobie szefem jest ekstra, ale nie każdemu podpasuje. Jak się kumuluje praca to czasem zapominasz o wolnym weekendzie, ale wiesz, że robisz to na siebie, a nie na kogoś, kto zgarnia 90% zarobku. Stresy też czasem większe, bo odpowiadasz za siebie, a nie jako pracownik firmy. Musisz też ogarnąć podwykonawców, a jak się trafi nieuczciwy, to potem świecisz za niego oczami.

Mimo wszystkich wad i tak uważam,
  • Odpowiedz
  • 1
@D1STR0Y na ciezarowce tej mniejszej. Za 4 tyg pracy zarobisz 3000 funtow z czego tysiac wydasz a reszte masz na zycie w Polsce. Kokosów nie ma ale dużo wolnego i można sobie robic co sie chce wtedy.
  • Odpowiedz
  • 0
@BrowserStack: ok to też coś muszę pomyśleć. W każdej pracy byłem zawsze sumienny i zawsze byłem ceniony.
Niestety ostatni rok się wypaliłem zawodowo. Pracuje bo pracuje ale mam dość pracowania na kogoś
  • Odpowiedz