Wpis z mikrobloga

Mam 34 lata i już 15 stażu pracy i nie mam już siły pracować.
Do emerytury jeszcze 40 lat -. -
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek 1. robisz uprawnienia NDT (UT, MT, PT), potem najlepiej PAUT
2. Praca jest lekka. Zatrudniasz się jak najszybciej w Norwegii na stawce 70 eur/h wzwyż.
3. W 2-3 lata wbijasz na emeryturę z oszczędności lub pracujesz 3 miesiące w roku, resztę się byczysz (w 3 miechy idzie 50k euro minus podatek wycisnąć).

Można pracować za 5k netto miesięcznie, ale po co, mając taką wiedzę
  • Odpowiedz
Mam 34 lata i już 15 stażu pracy i nie mam już siły pracować.

Do emerytury jeszcze 40 lat -. -


@kopek: No no ambitnie, do 74 lat planujesz pracować, a już ci się nie chce :)

Albo druga opcja, matematyka nie jest twoją mocną
  • Odpowiedz
38 lat here, w październiku złożyłem wypowiedzenie stosunku służbowego i od lutego emeryt wojskowy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mrigi85: mam wrażenie, że to jeden z niewielu powodów dla którego ludzie idą do wojska... reasumując idą tam dymać tych, którzy się nie zdecydowali tam iść xD
  • Odpowiedz
na jakie zarobki średnio można teraz liczyć w woju? Sam się zastanawiałem ostatnio bo czuje, że aktualna praca przestała mi dawać przyjemność, aczkolwiek zarabiam 8-10k netto i obawiam się, że w wojsku pewnie byłoby ciężko tyle wyciągnąć. Aczkolwiek mogę się mylić


@przemek112: Zależy kim będziesz i co będziesz robił. Mając jakieś kwity dobre możesz dostać dużą kasę nawet na małym stopniu. Ale c-----o, że ludzie patrzą na to jak na
  • Odpowiedz
mam wrażenie, że to jeden z niewielu powodów dla którego ludzie idą do wojska... reasumując idą tam dymać tych, którzy się nie zdecydowali tam iść xD


@BombaskaEskadraLotnicza: ale emerytura wojskowa jest bardzo niska i tak jak nie ma oszczędności będzie musiał pracować choćby na pół etatu ale fakt że niektórzy robią na tym interes życia. Miałem znajomego w wojsku który tam poszedł właśnie po szybką emeryturę a jak skończy wymaganą
  • Odpowiedz