Wpis z mikrobloga

No i ch00j. Wracamy na rynek matrymonialny po 40tce.
Jestem >190
Przeciętny pysk 7/10
Wysportowana sylwetka w miarę, pływam co-drugi dzień, biegam amatorsko maratony
30K na łapę, własna firma w IT
Kwadrat na osiedlu deweloperskim
Auto za >200k (w leasingu, nie jestem p0-#!$%@?)

#tinder idzie na pierwszy strzał. Będzie się działo. Ale mi się koorwa nie chce. Nie macie pojęcia. Jeszcze ta napastujące 18-stki z Ukrainy, szukają sponsora, echhhh

#przegrywpo30tce #zwiazki #randkujzwykopem #badoo #przegryw #programowanie #pdk
  • 37
  • Odpowiedz
@202492 7/10 (o ile to prawda), to nie jest przeciętny, tylko powyżej normy, to raz. Dwa - może masz po prostu #!$%@? charakter/jesteś nudny/miałki/mało interesujący dla tych dziewczyn.
  • Odpowiedz
@202492

Dlaczego oceniasz swoją twarz powyżej średniej?

Dasz se radę nie marudź. Teraz licealistki dymają się bez żadnego sponsoringu z kolesiami w Twoim wieku.

Wolisz małolaty poniżej 20, 20-30, czy babcie pod i po 30?

Z tym leasingiem to przypomniałeś mi tu wpis jednej różowej która pochwaliła się cuprą w leasingu i ją wykopki obsiadły że trzeba było #!$%@? za gotówkę dozbierać XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Alzena: Jaki klasyk xD

Wymagania wobec mężczyzny kiedyś: ma mieć pracę i być zaradny.

Wymagania wobec mężczyzny teraz: możesz być w top 1% zarobków, ale jak nie zabawiasz księżniczki to nie masz na co liczyć xDD
  • Odpowiedz
@blehblehbleh a wymagania facetów się nie zmieniły? Dziś słyszę że kobita po 30 to już babcia xD Faceci uganiają się za małolatami które mają gąbkę zamiast mózgu i utyskują, że nie mają partnera intelektualnego na swoim poziomie
  • Odpowiedz
@Alzena: Wymagania mężczyzn spadły na łeb, kiedyś kobieta z przebiegiem kilkuosobowym byłaby uznawana za latawice, teraz to normalka, a niektórzy nie widzą problemu w prawdziwych lampucerach. 30 to zawsze była babcia, kiedyś bardziej niż dzisiaj, bo oczekiwano, że kobieta urodzi kilkoro dzieci, a to jest mało prawdopodobne w przypadku babki po 30.
  • Odpowiedz