Wpis z mikrobloga

Z Tibii można się śmiać i wiele złego o niej mówić ale nigdy nie zapomnę czasów jak dobre 15 lat temu wbiliśmy tam z kumplami żeby przekonać się z czego ludzie tak naprawdę rżą i okazało się że przy tej gierce było więcej zabawy i śmiechu niż przy dzisiejszych gównommorpegach robionych na jedną mańkę.

Absolutna nadgra.

#tibia #gry #niepopularnaopinia
WezelGordyjski - Z Tibii można się śmiać i wiele złego o niej mówić ale nigdy nie zap...

źródło: IMG_20231103_211329

Pobierz
  • 47
@WezelGordyjski: Ja pamiętam jak byłem w przedszkolu, pisałem z kolesiem na Tibii że nie umiem czegoś zrobić on mi napisał że jak podam mu passy to zrobi to za mnie bo potrafi, po wróceniu z przedszkola zastałem konto całkowicie puste beż żadnego itemku a do tego zrookowane ze 100leveli xD Już wtedy Tibia nauczyła mnie życia, rozumiem #!$%@?ć itemy żeby zyskać jakiś profit ale zbicie levela to już czyste #!$%@?ństwo. Tibia
@WezelGordyjski: Moje przemyślenia, a cisnąłem od 2004 roku... Były przerwy, ale się wracało.
Kiedyś:
1. Zero tutoriala, albo sam się nauczysz co jest pięć, albo #!$%@?. Aha wszystko po ang i elo xD
2. Oszuści, złodzieje, hakerzy i gnoje którzy łapali naiwniaków w trapy - jak najbardziej.
3. Twórcy gry którzy mają #!$%@? na to, że ktoś cię oszukał albo zhakował.
4. Konto premium które w #!$%@? ułatwia za konkretny hajs