Wpis z mikrobloga

@Qbba: Jakbym odkrył że moja partnerka udziela się w taki sposób na socialach to do mojego mieszkania wróciłaby zastając swoje bagaże przed drzwiami i wymienione zamki.
@Lucider5 z moim ojcem było dużo dziwnych akcji nawet już jak rodzice się rozwiedli wiec tam cały wymiar sprawiedliwości mocno zawiódł. Trochę się poprawiło jak sędzia się zmienił gdy byłam dorosła i z kobiety zmienił się na faceta. O dziwo facet dopiero zasadził wyższe alimenty na mnie a wcześniej to 100zl na miesiąc dostawałam z funduszu alimentacyjnego a później 450zl.
a przykład kiedy to policja wywala w trakcie interwencji?


@artrac: tego nie robiłem, ale były przypadki. Jest sporo statystyk w sieci, bo Ziobro i cały resort dokumentował swój "sukces". Tam już nie bardzo przechodzi narracja o wyrzucaniu facetów, bo są przypadki jak mój.

To jest na podstawie dokładnie tych samych przepisów, teoretycznie policja powinna podjąć dokładnie takie działanie jak sąd, tyle że nakaz na 2 tygodnie a nie trwały.
nie, tego nie opisywałem


@kosmita: jeśli kiedyś będziesz na siłach a sprawa zostanie na dobre zamknięta zarówno pod kątem prawnym, jak i emocjonalnym, to zachęcam do podzielenia się nią z większą ilością osob, na pewno byłby dość duży odzew, bo to naprawdę jedna z nielicznych spraw, gdzie to kobieta musiała opuścić dom/mieszkanie.
@Qbba: protip- jak widzisz, że baba Cię ponawia, zamykasz drzwi i policji nie otwierasz, a w międzyczasie spuszczasz jej taki #!$%@?, że następnym razem 100x się zastanowi, czy chce być ofiarą przemocy domowej