W Brukseli stoi Spinelli, przewodniczący Komisji Europejskiej Juncker świętuje 200-lecie urodzin Karola Marksa a Słowakowi bronicie postawić Che? Co to za podwójne standardy? ( ͡°͜ʖ͡°)
@Cogito-sum: Jeżeli przeczytasz raz a porządnie Manifest Komunistyczny, to aż zdziwisz się, ile rzeczy, które uważasz za oczywiste w dzisiejszym świecie postulował Marks. Ogólnie to z Marksem jest jak z Biblią, ktoś coś tam słyszał a nigdy nikt nie przeczytał czegokolwiek o czym się tak ochoczo wypowiada.
@gebur: Nie wiem, a za ile śmierci odpowiada osobiście Stalin, Hitler, Mao czy Pol Pot? W największych ludobójcach chodzi o ideologie
Niech mu nikt nie mówi co towarzysz Che robił z homosiami.
@SaycoRa: Widać, że nie masz pojęcia o słowackiej scenie politycznej. Już kiedyś partia Smer, z której wywodzi się pan z nagrania, została w Partii Europejskich Socjalistów zawieszona m.in. za politykę anty-LGBT.
W naturze wszystko prowadzi do równowagi. Skoro Polska wypada po wyborach z ekskluzywnego klubu antyeuropejskiej polityki, to Słowacja uzupełnia lukę do towarzystwa z Węgrami. Kolejni, którzy uwierzyli w "cudowną moc populistów".
Komentarze (94)
najlepsze
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: 84wy31
Pobierznasi też lubią zbrodniarzy z krwią na rękach ¯\(ツ)/¯
źródło: 1557488812_7p18mn_fb_plus
Pobierzźródło: S
Pobierz@SaycoRa: Widać, że nie masz pojęcia o słowackiej scenie politycznej. Już kiedyś partia Smer, z której wywodzi się pan z nagrania, została w Partii Europejskich Socjalistów zawieszona m.in. za politykę anty-LGBT.
BTW zobaczcie sobie wpis o Che w Wikipedii, to stracicie resztki zaufania do tego "źródła wiedzy".
Morderca? A on nie powinnen w więzieniu siedzieć?
Komentarz usunięty przez moderatora
@galicjanin: Ale rowerem do Wiednia można na wycieczki jeździć - 2h w jedną stronę średnio-intensywnego, nomen omen, pedałowania.