Wpis z mikrobloga

Od 2 lat płaciłem za premke bo miałem iPhone a nie chciało mi się bawić w jailbreak


@Gremek: po co by Ci był jailbreak? Co to niby więcej daje? Mi na iphonie normalnie działa youtube, tylko najlepiej chodzi w Chrome (ewentualnie Brave), bo tam nie wiem dlaczego nie mam reklam i odtwarza bez problemu z zablokowanym ekranem, a aplikacja youbute ma reklamy i jak chcesz na zablokowanym ekranie słuchać to blokuje
@TwujKoshmar: dane już podałeś, ale jeszcze płacisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gmail ma zazwyczaj imiona i nazwiska, numer podpiety do konta i informacje w jakich serwisach jestes porejestroany bo Ci emaile z nich przychodzą. Pewnie znajdziesz sporo przypadków gdzie ma jeszcze pesel/drafty umów o prace z emaili podczas rekrutacji itd. Juz nie wpominajac ze do gmaila masz podpieka historie wyszukiwania, a w zakladce z ustawien konta nawet
@przemo123mo: Ogolnie można kupić przez vpn przez turcję subskrypcje na rok z góry, wychodziło jakieś 4.60zł miesięcznie. W między czasie jak podnoszą ceny to Ciebie to niedotyczy bo masz wykupioną usługę na rok.
Gdybym oglądał yt na tv to bym kupił, ale że oglądam w 99% na kompie to reklam nie mam.

Edit. Sprawdziłem i niestety podrożało.. wychodzi 580 try za rok. to daje 86zł czyli 7.16zł za msc.
r5678 - @przemo123mo: Ogolnie można kupić przez vpn przez turcję subskrypcje na rok z...

źródło: 23323

Pobierz
Mi na iphonie normalnie działa youtube, tylko najlepiej chodzi w Chrome (ewentualnie Brave), bo tam nie wiem dlaczego nie mam reklam i odtwarza bez problemu z zablokowanym ekranem, a aplikacja youbute ma reklamy i jak chcesz na zablokowanym ekranie słuchać to blokuje taką opcję i pyta czy chcesz premium.

@voot: dokładnie trochę nie rozumiem o co cała chryja. Oglądam na zwykłym Safari i nie ma żadnych reklam, można wyłączyć ekran. Na
@przemo123mo: Jeśli chodzi o głupie wydatki i rozrzucanie pieniędzy kiedy w tych czasach trudno uzbierać na wkład własny w mieszkanie czy na samochód czy pieniądze na dziecko albo wakacje to właśnie tak sobie te wydatki wyobrażam. Że ktoś rocznie kilkaset przewala na yt premium z którego twórcy i tak prawie nic nie mają a większość zgarnia yt a ludzie jeszcze myślą że robią dobrze.
@SStoumer: wejdź w aplikacje w ustawieniach