Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up4.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

Mamy oficjalnie drugi tydzień okresu masowego.

Obecna waga około 114-115kg.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Trening - 330B/35T/560WW 3x
Wolne - 300B/85T/180WW 2x
Dzień PULL 2 i LEGS 1 (priorytety) - 330B/10T/840WW (insa lantus rano + novorapid okołotreningowo) 2x

Tłuszcz liczę tylko z głównych źródeł, czyli nie liczę np. z owsianki, piersi z kurczaka, chleba tostowego, wafli ryżowych itd.

Saa:
Test
Bold
Gh (pre)
Insa (pre i post)
IGF LR3 (post)

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Aktywność:
Cardio 6x25min. (nie robię tylko w LEGS 1)
Kroki 10k codziennie.

Wysłałem kolejny raport do trenera, średnia tygodniowa wag wzrosła o prawie 2kg na przestrzeni 7 dni.
Tak jak się domyśliłem, mamy więc tydzień bez zmian w żarciu, środkach i aktywności.

W teorii pozostało mi jeszcze 2-3 tygodnie odbicia posezonowego, potem minicut i przejście w okres masowy prawidłowy, gdzie ta waga będzie wzrastała znacznie mniej dynamicznie.

Kolejny odcinek tym razem z treningu PULL i dnia wysokiego (5,3k kcal) wylądował na YT - Lewus Kulturysta.

Dziś wszystkich świętych... to znaczy sesja PULL 2, muszę przeorać jak najmocniej grzbiet i tył barku, bo właśnie tam mam największe braki.

Leciiiimy dalej. :)

PS. Osoby chcące być na bieżąco, zaobserwujcie mój tag - #rozrost

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up4.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w d...

źródło: 7CB3A9E0-7818-4A48-B6A1-0E57EA09E011

Pobierz
  • 20
Nie znam się ale myślałem że maksymalna wchłanialność białka to 2g / kg masy ciała, u Ciebie jest dużo więcej. Nie lepiej brać kalorie z węgli?
  • 5
@MamMalegoSiurka: Insa jest używana w każdy dzień treningowy, jednak dni priorytetu są wspomagane jeszcze długą jej wersją, tak by maksymalnie te dni wykorzystać i zwiększyć potencjalne gains'y. ;)

@Boleslavic W najbliższe 2-3 tygodnie pewnie dojdę do około 120kg, tak na przestrzeni pół roku najbliższego chciałbym mieć 125kg w znośnej dla oka jakości.

@model_wygenerowany_na_wykoppl No nie dostaje tylko atencji, dostaje też fajne zasięgi, fajne znajomości, klientów, itd. A co mi szkodzi napisać
  • 0
@TypicznyMaciek: Ewidentnie masz jakiś problem sam ze soba, normalna osoba wyświetla i przechodzi do kolejnego wątku. xD

Jak chcesz to dam Ci zniżkę na prowadzenie, zrobimy z Ciebie Boga estetyki i będziesz mógł też wrzucać wątki do automasturbacji, ba! Może nawet zaczniesz rułchać.