Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Witam, mam dosyc poważna sprawe, poznałem kogos, a mianowicie dziewczynę, ktora został skrzywdzona w wieku 16 lat pod wpływem alkoholu na imprezie (wykorzystana seksualnie, gwałt) w roku 2021

dziewczyna sie zbierała około roku psychicznie, głupia gadka.

dokladnie z czystego serca, stac mnie na to, a po drugie chcialbym, żeby oprawca został pociągnięty do odpowiedzialności, dziwne czasy, ze bronicie osobe ktora wykorzystała kogos seksualnie.


@johny3339: Łyknąłeś jak pelikan bo pewnie jesteś młody
@johny3339: zastanów się, czy przyniesie to jej korzyść. Jeśli rzeczywiście do tego doszło i to tak jak ona opisuje - to raczej jest to trauma; czy "rozdrapywanie" tego, opowiadanie przed sądem - pomoże jej zamknąć temat, czy wręcz przeciwnie? Z resztą - to powinna być jej decyzja, możesz ją wspierać jeśli się na to zdecyduje, ale jakoś naciskanie by zrobić z tego sprawę, by kogoś by kogoś ukarać - brzmi mi
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka: Ech... Nawet za czasów kiedy kucowałem nie robiłem sobie podś#!$%@? z gwałtów Osobiście uważam że były idol wykopków (a jakże) Adrew Tate - znany gwałciciel i sutener - pupsuł ludziom w głowach. Widziałem tutaj frajerów co zaczynali wyznawać Islam. Na wykopie(°°

Chłopaki będą pewnie kiedyś, przed ślubem, będą te pierdy usuwać z Internetu ze strużką potu spływającą po plecach. Nie
@johny3339: głupia #!$%@? odwróci w końcu kota ogonem, a ty wydasz hajs na adwokatów i skończysz pierdząc w pasiakach za pomówienia. W przypadku 3/4 zgwałconych na imprezach 16latek gwałt rozpoczął się uklęknięciem ofiary i #!$%@? pęta oprawcy z nadzieją na wspólne życie w szczęściu aż do śmierci, a gdy po fakcie okazuje się że spuszczony obiekt westchnień ma ją w dupie, następuje zmiana kwalifikacji czynu na gwałt.

Dziwię się, że można
dziewczyna ma zdjecia siniaków etc


@johny3339: A ma obdukcje? Zdjęcia, które samemu sobie zrobiła nie mają zadnej wartości dowodowej. Jeśli nie pociągnęła tematu i nie poszła na obdukcje i nie zgłosiła sprawy, to nie ma sensu isc do sadu, bo udowodnienie po takim czasie czegokolwiek graniczy z cudem.

Kobiety musza ogarnąć, ze sady to nie są instytucje, w których się wierzy ludziom na ladne oczy. Jeśli nie będą zgłaszać tych spraw
@Ddan: Skoro nawet najbliżsi jej nie wierzą, a znają sytuacje na pewno lepiej (np. znajomi), to uważasz, że mówi prawdę.
Uważasz, że to normalne, że szesnastolatka idzie chlać do jakiejś meliny?

Ludzi ogólnie racjonalizują swoje złe decyzje, a taką może być przespanie się z kimś po pijaku.
Nie wierzę, że po tylu sprawach z fałszywymi oskarżeniami ktoś z minimalnymi zdolnościami poznawczymi dalej jest w stanie wierzyć bezwarunkowo kobiecie. OP może być
@johny3339

Nie wiem jak ty ale ja bym od takiej uciekał od razu i miał głęboko w d jej traumy...
16 lat i imprezy XDDD
Jak 18 latka to tylko dziewica nieuszkodzona wesoła chłopie,nie ma innej opcji
+ ja osobiście bym jej nie wierzył w to nauczony doświadczeniem XD
@johny3339: to teraz strach ruhac jak jedno piwo wypije bo potem powie ze pijana byla i tak na prawde nie chciala, niedlugo trzeba bedzie przez ruhaniem umowe spisywać xD
odpusc sobie nawet jak byś wygrał sprawę to ona dostanie odszkodowanie i cie pogoni i jeszcze wróci do gwałciciela xD
@lojawyk: Rodziny się nie wybiera. Może być #!$%@? jak przeciętny wykopek. Ile spraw sądowych z fałszywymi oskarżeniami? Ile takich znasz osobiście? Ile spraw sądowych przejrzałeś? Ilu znajomych pytałeś? Ja znam 2 zgwałcone kobiety i jednego mężczyznę (jako dziecko) i to co pisałem pisałem z doświadczenia. Gdzie czytałeś o tej lawinie fałszywych oskarżeń? Pytam tak zupełnie serio i jak najbardziej szczerze. Zastanów się od kogo to słyszałeś. Od jakiegoś mirka postującego ledwo
@Werdna: lol, takimi tekstami może sobie rzucać facetce od przyry od albo staremu (jak go znasz ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Gimnazjalny obelgi niskich lotów mnie nie ruszają. Pozwól że zostawię jeszcze parę, bo na polskim pewnie nie uważasz: białorycerz, simp, stulejarz, spermiarz. Możesz się nimi podzielić ze swoim wałem z kołdry.