Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@johny3339: opcj sa takie: #!$%@? Julka dala dupy i jej sie odwidzialo. #!$%@? Julka chciala, ale w trakcie sie rozmyslila. Julka zostala zgwalcona. Jak to te pierwsze, to #!$%@? z nia, jak drugie i trzecie to prokuratura. Nie potrzeba rycerza na bialym koniu cookoldzie :D
  • Odpowiedz
@johny3339: Jak dla mnie naprawdę nie warto. Minęły 2 lata, rany się już trochę zasklepiły a teraz chcesz to rozgrzebywać, batalia w sądzie może trwać wiele lat, i wcale nie jest powiedziane że ją wygra. A nawet jak wygra to co to da? Będzie pewnie już dwudziestokilkuletnią dziewczyną która zamiast układać sobie w tym czasie życie będzie po kilku latach ciągania się po sądach i stresowania tą całą sytuacją. Rany rozgrzebie
  • Odpowiedz
@ArmaturaGramatura: z Twojej definicji którą podesłałeś

pochodzący z rodziny uznawanej za godną szacunku, z tradycjami


Czy rodzina godna szacunku nie interesuje się swoim dzieckiem, pozwala mu w wieku 16 lat chodzić na imprezy chlać wódę w jakimś towarzystwie którego z pewnością nawet nie znają, a jak potencjalnie dziecko oczekuje ich wsparcia bo wydarzyła się z jego perspektywy dramatyczna sytuacja i krzywda, to zamiast wsparcia i pomocy wyzywają od dziwek i nie
  • Odpowiedz
ktora został skrzywdzona w wieku 16 lat pod wpływem alkoholu na imprezie


@johny3339: Spotykałem się z taką przez kilka miesięcy. Nie chciała dać, bo dziewica. Rozstaliśmy się. Później w rozmowie na jakimś GG mi napisała, że jakiś ziomuś ją na imprezie upił i już nie jest dziewicą. Stąd mój wniosek jest taki, że mnóstwo lasek właśnie tak traci dziewictwo, czy też zostaje "zgwałconych". Na trzeźwo jeszcze się kontrolują, ale popiją i
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake

@johny3339 to na starcie sobie odpuść. Sama jakby to zgłosiła to już urzędowo by poszło. Skoro sama nigdzie z tym nie poszła to raczej jej sie spodobało.


Kojarzę twoje wpisy o rozwodzie i dzieciach. Jak masz córki, to wygrały one życie, że nie będą wychowywać się obok ojca oblecha i zwyrola, który uważa, że gwałt może się kobiecie podobać. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@johny3339 Idzi na policję/ czy do prawnika i zapytaj się czy z tym co masz możesz/ ona może to zgłosić i to zrób po prostu

nie słuchaj wykopków że nawet nie wart itp. tylko po prostu to zrób
  • Odpowiedz
jestem skłonny opłacić najlepszych adwokatow etc


@johny3339: co facet zrobi żeby zaliczyć -,- jak już ją naprawisz, pomożesz rozwiązać sprawę i będziesz myślał, że już nic nie stoi na drodze waszego wspólnego związku to laska cie kopnie w jaja i pójdzie do innego xD Wake up to reality
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: smutne ile osób Ci zaplusowalo. Znam trzy ofiary gwałtów. I wcale nie mam wielkiej rzeszy przyjaciół. Każda żyje że wstydem.
U jednej wiem tylko ja, u drugiej dwie osoby i psycholog, trzecia od razu zgłosiła ale i tak facetowi nic nie zrobili. Śmiem twierdzić,że statystyki są mocno zaniżone
  • Odpowiedz
@Kruweczka: a dlaczego Ty wypowiadasz się tutaj za kobiety ogólnie?
Ja zdaje sobie sprawę, z kontrowersyjności tej sprawy, ale całkiem niedawno koleżanka powiedziała mi osobiście, że ją na przykład gwałt jara, i jest to coś co by chciała przeżyć, a najlepiej połączne z gangbangiem podczas którego ona chciałaby mieć zasłonięte oczy żeby nawet nie widzieć z kim i z iloma partnerami ten akt się odbywa, a Ci partnerzy mieliby też po
  • Odpowiedz