Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@johny3339 uważaj z tymi oskarżenia o gwałt, mnie też koleżanka tak mówiła, że jeszcze koleś jej pod dom jeździł i się bała, a później się okazało, że jak jechało tylko podobne auto do mojego przez jej wieś, to myślała, że to ja tam jadę. A niedawno zauważyłem, że ona lajkuje na Facebooku zdjęcia jego jej gwałciciela xDDD
#!$%@? szkoda gadać z tymi babami.
@johny3339

@Hissis nie, nie, to info jest potwierdzone sam przepraszał, żeby to nie wyszło na jaw, a jej znajomy z „piwnicy” byl świadkiem krzyków, ale nie spodziewał sie takiej akcji


To ta moja koleżanka też mi pokazała "dowód", wiadomość w której ten typ ją przepraszał za coś co zrobił, ale nie było napisane za co. Aha, i ona mi później jeszcze wysyłała jakieś jej opowiadania erotyczne i w nich był opisany z
@johny3339: powiem ci z doświadczenia "kolegi", uważaj. Znałem już conajmnie kilkanaście dziewczyn które zarzekały jakie to straszke krzywdy ich nie spotkały i zawsze okazywało się ze bylo inaczej niż opisywały. (Najczęściej typ mlodocianej imprezowiczki) A jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce, to dziewczyna może być skrzywiona na bardzo nieoczywiste sposoby które wyjdą po czasie i zrobi ci sieke z życia. Poczytaj choćby o pochwicy czy innych popularnych psychicznych następstwach molestowania i
@johny3339 mordo, nie słuchaj ich. Jeżeli naprawdę to przemyślałeś, sprawdziłeś wszelkie możliwe tropy i dalej jesteś pewny - pomóż jej zgłosić, jak się wycofa to zostaw temat.
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka: dobra, nie chcę wdawać się w takie szczegóły techniczne opuszczenia domu przez nastolatkę, ja Twojego zdania nie podzielam, ale też wiem, że takie rzeczy jak napisałeś się zdarzają, według mnie to niedopilnowanie rodziców jednak, ale w dalszym ciagu do drugiej części cytatu, tej wazniejszej się nie odniosłeś już, a to wydaje mi się dużo ważniejsze i raczej dużo trudniejsze do zaakceptowania w ramach jakiejś normy

z fartem


@Hissis: Jak
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka: No widziałem kilka razy nastolatki na oczy myślę, wiele razy też zdarzało mi się gościć nieletnie maniurki na noc, czy na weekend, także tak jak napisałem już wcześniej, wiem bardzo dobrze, że takie rzeczy się zdarzają, ale szczerze mówiąc i z tego co mi wiadomo to chyba żadna z tych nieletnich dziewczyn które u mnie bywały nie miała pełnej rodziny, w sensie że oboje rodziców którzy wspólnie żyli i byli