Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@johny3339: jak długo ja znasz? Jeśli to świeży temat to niezbyt się to skleja. Osoba, która przeszła traumę szybko się nie otworzy. Na pewno nikt nie opowiada, że był ofiarą gwałtu każdemu. No chyba, że chodzi o atencję. Jeśli przez dwa lata nic nie zrobiła to laska buduje swój wizerunek na cierpietnicy.
  • Odpowiedz
@johny3339 i rozumiem przez ten rok dla niej to psychiczna gehenna, nie dbała o siebie, zrezygnowała z życia towarzyskiego nie wychodziła z domu, nie kupiła sobie ŻADNEGO ubrania, nie wbiła do galerii. tak było.jpg
  • Odpowiedz
@johny3339 pytanie podstawowe i zasadnicze: czy ona tego chce? Czy jest gotowa na to, że będzie musiała o tym gwałcie ze szczegółami opowiedzieć totalnie obcej osobie? Nie boisz się tego, że zamiast jej pomóc każesz jej tę traumę przeżywać jeszcze raz?
  • Odpowiedz
@johny3339 Chłopie serio na wykop szukasz pomocy w takiej sprawie? Zobacz komentarze i sobie odpowiedz czy to właściwe miejsce ¯\(ツ)/¯

Jeśli chcesz coś takiego pociągnąć, to najpierw porozmawiaj z dziewczyną czy chce coś zrobić z tym tematem (myślę, że jeśli sama nie będzie zeznawać to najlepszy prawnik nie pomoże ), a jeśli cię faktycznie stać to tylko gdy się zgodzi idź po konsultację prawną i tam się dowiedz jakie kroki podjąć. I
  • Odpowiedz
@Porucznik_Nos: Mordo, ja znam życie, ja to praktuje jednak nie od wczoraj i nie od wczoraj też znam te środowiska takie wszystkie związane z marginesem mniej lub więcej, to tutaj nie ma nic imponującego, wręcz przeciwnie,
z fartem
  • Odpowiedz
@johny3339 beznadziejny przypadek friendzonu. Odpuść mordo i poszukaj sobie kobiety, która odwzajemni uczucia, które w niej ulokujesz. Jak bieżącej sprawie zaczniesz grzebać to na finishu ty będziesz miał problemy, a koleżanka Cię spuści w kiblu.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie dlaczego OP tak ciśnie w tym temacie, dużo mocniej się nim interesując niż sama osoba, której dotyczy temat

Dodatkowo każdy argument pojawiający się w nitce OP odbija, bo wie lepiej

No i wszystko dla dziewczyny poznanej w zeszły weekend, hmmm
  • Odpowiedz
@ondraszek: No i jeszcze może być chęć zaimponowania małolatce, pokazania ze tu proszę bardzo jest bohater, co za Twoje krzywdy ukara winnego żeby czuła się bezpieczna i zaopiekoawana taka, wdzięczna swojemu wybawcy szlachetnemu z dobrym serduszkiem i zosobami finansowymi, no ale może też być tak, że ona te jego słabe miękkie serce i pieniądze to zobaczyła już chwile wcześniej, stąd te całe wzbudzanie ckliwych historii i pozowanie na bezbronną skrzywdzoną z
  • Odpowiedz
@johny3339 możliwość jest, aczkolwiek pozycja słowo przeciwko słowu to kiepski punkt wyjścia. Inna sprawa, że jak jej rodzice uznali, że jest qrfom i stwierdzili, że to jej wina, no to powinszować, na pewno będą się z tobą świetnie dogadywać (chyba, że zamierzasz ich od siebie i niej odciąć, no to wtedy masz jakąś szanse).

Jest jeszcze szansa, że typiara nie wiedziała, że tak można (że można zgłaszać takie rzeczy), ale akurat to
  • Odpowiedz
dokladnie z czystego serca, stac mnie na to, a po drugie chcialbym, żeby oprawca został pociągnięty do odpowiedzialności, dziwne czasy, ze bronicie osobe ktora wykorzystała kogos seksualnie.


@johny3339: chcesz zamoczyć, nie ściemniaj.
  • Odpowiedz
@johny3339 jeśli masz dowody to uderzaj, mam siostrę co ma kancelarię i chętnie pociśnie sprawę. Ale jeśli jest tak że nowo poznanej lasce wierzysz we wszystko to raczej nic z tego. Ale jeśli serio masz screeny to działaj. Jak chcesz załatwię ci poradę prawną za symboliczną stawkę
  • Odpowiedz
  • 11
@Zarzutkkake:

Skoro sama nigdzie z tym nie poszła to raczej jej sie spodobało.


Obrzydliwe. Ofiary często nie idą na policję bo:
- uważają że nie mają dowodów.
- nie mają wsparcia ze strony rodziny (jak we wpisie), przyjaciół czy ogólnie społeczeństwa (vide twój ciemniacki wywód), które tradycyjnie postrzega #p0lka jako #!$%@?ę, chyba że chodzi w habicie i pasie cnoty. Kulturą wstydu i milczenia sami sobie to sprowadziliśmy..
- nie chcą przeżywać
Ddan - @Zarzutkkake: 
Skoro sama nigdzie z tym nie poszła to raczej jej sie spodobało...

źródło: zawsze-sie-troche-nie-wchodzi-do-sejmu-korwin

Pobierz
  • Odpowiedz