Wpis z mikrobloga

134 339,85 - 8,01 = 134 331,84

Młody dobrze zaadaptował zmianę czasu. Dzisiaj o 4:30 padło "Tato wstawaj" xD co w połączeniu z wcześniejszym wyjściem żony do pracy i starszych dzieci do szkoły oznaczało rezygnację z porannej przebieżki ¯\(ツ)/¯ Trochę szkoda, bo ładny poranek się zapowiadał - ale nic to, siła wyższa.

Na szczęście mamy poniedziałek, a wtedy moja grupa zbiera się na trening techniczny nad Zalewem Nowohuckim. Normalnie zawsze tam biegłem, odbębniałem trening i wracałem - tym razem ani czasowo, ani zdrowotnie nie mogłem sobie na to pozwolić. Po raz pierwszy od daaaaawna podjechałem na trening autem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na miejscu była nasza grupka, więc najpierw zaliczyliśmy spokojne okrążenie nad Zalewem, by następnie się przenieść na bieżnię. Tu już było konkretniej: nakazano 12x po 200/100 - fajny układ, bo cały czas coś się dzieje i te 100m lżejszego biegu daje sporo wytchnienia. Nie mogłem szaleć i robiłem odpowiednio w tempach 4:40/5:30 - i tak było to najszybsze co od dłuższego czasu robiłem, więc dało mi trochę popalić i nie narzekam (ʘʘ)

Trochę mnie zaskoczyło podsumowanie miesiąca - jakoś byłem przekonany że zaliczę jakieś 150 km, a tymczasem już jest 212 ( _) Nawet nie wiem kiedy to się nastukało... no ale niech będzie xD

Miłej nocy!

#sztafeta #bieganie #enronczlapie #biegajzwykopem #ruszkrakow
enron - 134 339,85 - 8,01 = 134 331,84

Młody dobrze zaadaptował zmianę czasu. Dzisia...

źródło: IMG_8555

Pobierz
  • 1