Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Linnior88: o, przyszła się wypowiedzieć ta, która mogłaby w wieku >30 lat obracać się z nastoletnimi modelami, ale woli siedzieć na wykopie i ryczeć nad swoim marnym losem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ja pierdziele, już któryś raz widzę twój komentarz pod nsfw. Obojętnie czy fajna dupcia do czy fajny cycek jakichś randomek z internetów, zawsze masz z tym jakiś problem. To jest taki żenujący i desperacki wyrzut kompleksów że głowa mała.
  • Odpowiedz
@eeehhh: żałosny to jesteś ty , bo jakbyś mnie obserwował częściej to byś wiedział że sama wstawiam piękne kobiety i komplementuje te które są naprawdę ładne , nie wypowiadaj się jak masz jakieś wyrywkowe informacje , ignorant
  • Odpowiedz
@Linnior88: zaraz ci napiszą, że nigdy nie widziałeś kobiety, bo se wzięli jakieś pierwsze lepsze paszczaki których nie obrzydzali swoim wyglądem na żony
  • Odpowiedz
@Linnior88: nawet jeśli jedna strona ma 30 lat, a druga powiedzmy 20? To już chyba żadna ze stron dzieckiem nie jest? Chyba, że to odwołanie do jakiejś wcześniejszej bardziej szczegółowej rozmowy o której nie wiem.
  • Odpowiedz
@Linnior88 podatność na manipulację a naiwność to są dwie osobne rzeczy, natomiast etykę we współczesnym świecie wyznaczają influencerzy oraz ikony popkultury i inne znane persony które dla zwiększenia zasięgów są w stanie wykręcić takiego fikołka że partner z różnicą 20 czy 30 lat to coś całkiem normalnego, nawet jak to jest syn/córką najbliższego kumpla. Etyka schodzi na dalszy plan, może jakiś procent ludzi ma kręgosłup moralny w miarę zachowany. Tego nie zmienisz.
  • Odpowiedz