Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, ze zrozumiałych względów zrezygnowałem z interakcji z #p0lka.
Ukrainki, Białorusinki i Rosjanki są bardzo materialistyczne i skłonne do zdrad/rozwodów/chorób wenerycznych, a ich wybredność rośnie.

Będę poszukiwać partnerki wśród dziewczyn z całego świata, w tym wśród (południowo)wschodnich Azjatek. Biały Polak (6/10, 180 cm) w wieku 31 lat + polska klasa średnia z wyższym wykształceniem i własnym mieszkaniem/samochodem ciągle będzie mieć ciężko, ale na pewno nie bardziej niż na rodzimym rynku, a do tego czekają na niego lepsze matche. Skupię się na dziewczynach o a) bardziej konserwatywnym/szaro-mysim/empatycznym usposobieniu + b) tych z wykształceniem ścisłym, mogących pracować zdalnie - oba punkty zwiększają szanse na szczęśliwy i stabilny związek. Dwa pytania:

1. Za pomocą jakich portali najlepiej poszukiwać dziewczyn w takim typie?

2. W jaki sposób zminimalizować dalsze ryzyka, w tym szanse na zostanie zastąpionym przez lepszy model? Wiadomo, że podstawa to niedecydowanie się na #slub i #dzieci (#wazektomia) + rozdzielczość majątkowa (symetryczny wkład w comiesięczny budżet, może mieszkać u mnie). Oczywiście odsieje to 99% dziewczyn szukających beta-bankomatu, ale liczę na to, że pozostawi pojedyncze, które odczuwają naturalny pociąg do białego partnera o dość dobrym statusie społecznym i wspólnych zainteresowaniach, żyjącego w całkiem dobrze rozwiniętym kraju członkowskim UE.

Jak to wygląda w kontekście #prawo? Czy dziewczyna mogłaby legalnie mieszkać ze mną na stałe (i ew. starać się o obywatelstwo Polski/innego państwa #ue, do którego przeprowadzilibyśmy się) bez konieczności zawarcia #malzenstwo?

#pytanie #azja #azjatka #azjatki #zwiazki #seks #rozowepaski #randkujzwykopem #tinder #badoo #europa #przeprowadzka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, ze zrozumiałych względów zrezygnowałem ...
  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wydaje mi się, że te konserwatywne i tradycyjne azjatki mocno związane są z rodzinami i czasem ciężko jest przeprowadzić się na wyspę obok, a co dopiero do EU
  • Odpowiedz
Jak to wygląda w kontekście #prawo? Czy dziewczyna mogłaby legalnie mieszkać ze mną na stałe (i ew. starać się o obywatelstwo Polski/innego państwa #ue, do którego przeprowadzilibyśmy się) bez konieczności zawarcia #malzenstwo?


@mirko_anonim: lol XD to niby jaką wizę ona ma mieć w Polsce? Albo ślub albo bierzesz specjalistkę mogącą pracować w korpo ale to i tak trudno ściągnąć kogoś takiego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ty to masz marzenia xD uważaj bo laska z 3 świata przeprowadzi się na drugi koniec świata żeby laskawie płacić połowę twoich rachunków i godzic się na pojepane wymagania aha xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: polki to ksienszniczki błe błe tym czasem koleś już snuje plany jak tu sobie ściągnąć niewolnice z 3 świata która będzie mu dosłownie usługiwać i całować po nogach że nie bije xD ty jesteś chory
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Masz nadzieję, że weźmiesz laskę z biednego domu do lepszego świata a ona za samo to będzie ci wdzięczna i będzie do końca życia gotować ci obiadki i sprzątać chatę? ahh ta naiwność.


@elena-mary, baba jak zwykle nic nie rozumie. Tu chodzi o to, że wy macie wgrane do łba, że szukacie gałęzi, jak wskoczycie na jedną to jak pojawi się ktoś "lepszy" to skaczecie na jego gałąź. Jak małpy.
Słuchasz czasem czego oczekują mężczyźni od bab? Bo to się prawie wcale nie zmieniło od dziesiątek lat. Natomiast oczekiwania bab odnośnie mężczyzn stale rosną. Mówią
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale złudzenia to masz typie zajebiste xD

Albo tam jedziesz na sekspedycję opróżniać jaja przez np. 2 tygodnie i wracasz albo się tam przeprowadzasz i żyjesz. Chyba, że chcesz sprowadzić dauniarę z #!$%@? do Europy i łudzisz się, że nie #!$%@? do normika tydzień po legalizacji pobytu? xDDD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Noonecares123 Szczerze dziękuję za te życzenia! Lojalna partnerka do poważnego, bazującego na autentycznym uczuciu związku, opartego o taki sam poziom zaangażowania emocjonalnego i finansowego to dzisiaj marzenie każdego sensownego faceta.

Ba, oczekuję znacznie mniej niż wynika z Twoich życzeń - w kontekście statusu partnerka nie musi mieć dobrej magisterki, porównywalnych zarobków, porównywalnie dobrego paszportu, samochodu, ani mieszkania. Wystarczy trochę kobiecego wdzięku i dobre serce :)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @JanRouterTrzeci Nie interesuje mnie seks-turystyka i lokalny odpowiednik współczesnych Polek, tylko tradycyjny związek na poziomie. Zakładam, że jestem względnie normicki, a sprowadzona partnerka będzie porządniejsza i lojalniejsza od rodaczki - a w najgorszym wypadku nic nie stracę z racji braku ślubu i dziecka.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
Odpowiem ci czego głównie oczekują mężczyźni - wierności.


@mirko_anonim: ohh tak wspaniali faceci oczekują głównie wierności a gupie baby miliard wymagań mają XD na jakim ty świecie żyjesz. Już się czytać nie chce tych wysrywów, że byle pasztet dostaje setki wiadomości dziennie a dobre chłopaki skazane są na samotność :D Naiwne jest Twoje myślenie, że jakaś filipinka będzie cię bardziej szanować za hmmm..... w sumie nawet nie wiadomo za co
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @elena-mary, podobno jesteś wykształcona. Weź zajrzyj do googla i sprawdź co socjologowie mówią na ten temat.
Następna sprawa, tworzysz projekcje, jak każda baba, że jak jestem na wykopie to baby magicznie wyczuwają to i wiedzą, że jestem przez to mizoginem. Akurat nie jest tak, że jestem źle odbierany przez wygląd, często nawet widzę taką pozytywną energię względem mnie, gdy rozmawiam z jakąś babą.
Ostatnia sprawa to
  • Odpowiedz
Następna sprawa, tworzysz projekcje, jak każda baba, że jak jestem na wykopie to baby magicznie wyczuwają to i wiedzą, że jestem przez to mizoginem.


@mirko_anonim: projekcje? Gościu, mizoginia się dosłownie wylewa z każdego zdania w tych twoich wysrywach xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @zmarnowany_czas, tak, projekcje, bo to co piszę na wajkopie, a to jak zachowuję się realnie to dwie różne sprawy xD
Uważaj, bo każdy kogo spotykasz w życiu nie jest szczery i to, że jakaś baba na żywo powie ci "anon, ja to wcale nie lubię wysokich, muskularnych, wolę niskiego misia" to wcale nie znaczy, że tak uważa.
Ta wykształcona @elena-mary oczywiście nie odpowie, czy sprawdziła
  • Odpowiedz
Ta wykształcona @elena-mary oczywiście nie odpowie, czy sprawdziła w google, tylko wolała ciebie zaplusować. A nie odpowie mi, bo wie, że mam rację i woli udawać, że "zgasiła mnie" tym, że wytknęła mi rzekomą mizoginię.


@mirko_anonim: ale to może ty podaj źródło bo zuciles tak ogólnikowe hasło że nie chce mi się tego nawet weryfikować.

Wy tam i tak wiecie swoje tak jak z powtarzaną t codziennie bzdurą, że
  • Odpowiedz