Wpis z mikrobloga

Ah już nie mogę się doczekać jak Donald Tusk powróci do ilości ministrów, viceministrów oraz innych stanowisk do poziomu z roku 2015. Obniży także wydatki na KPRM, to poziomu sprzed rzadów PiSu.

Bo obniży prawda? Bo powróci prawda?

Jasne.
Jedyne co zobaczymy to fikołki poewskich fanatyków, ktorzy usprawiedliwia każde kłamstwo swojego rudego idola.
Dla dzieci nie będzie pieniędzy.
Ale dla polityków POKO CZOKO zawsze się posadki dobrze płarne znajdą. Brak stanowiska? To się utworzy jakieś fikcyjne

#bekazlewactwa #bekaztuska #4konfederacja #4konserwy #polityka
  • 83
@onucoutkajpysk Nepotyzm i kolesiostwo są wszędzie na świecie. Nawet w Danii, czy Kanadzie znajdą się ludzie, którzy karierę zrobili dzięki znajomościom.

Nie jest to duży problem, gdy zjawisko jest marginalne, a pracę po znajomościach dostają ludzie, którzy mają ku temu kompetencje, albo zajmują najniższe stanowiska.

Problemem jest, gdy jest to zjawisko powszechne, a posady w radach nadzorczych spółek dostają ludzie niekompetentni i swoimi działaniami szkodzą. To właśnie odróżnia PiS i PO.
@graczboo: Miałem to skomentować, ale mi się odechciało w połowie wpisu. Nie chce mi się kolejny raz przekonywać pisowskiego trolla, że nie każdy, kto jest anty-pis jest fanem tuska lub konfy... Szkoda mi na to nerwów. Idź sobie popluć na ludzi jadem i propagandą, a ode mnie się odstosunkuj. Chyba że dasz mi namiar bezpośredni do rekrutacji. Może też zarobię parę zł na święta trollując.
@anakhin: A czy nie każdy rząd jest wybierany właśnie dlatego, że ludzie wierzą w obietnice? Tak wygląda niestety proces demokratycznych wyborów. Każda partia kłamie, a wygrywa ta, która przekona do swoich kłamstw większość.


@cichyluki88: dlatego autor tego wpisu wyraził nadzieje, że te obietnice będą dotrzymane - a otrzymał (pewnie od fanatyków KO) odpowiedź 'aaa PIS to dopiero kradł jak nigdy nikt w historii świata i diluj z tym a nie
Ah już nie mogę się doczekać jak Kaczynski powróci do ilości ministrów, viceministrów oraz innych stanowisk do poziomu z roku 2007. Obniży także wydatki na KPRM, to poziomu sprzed rzadów PiSu.

Bo obniży prawda? Bo powróci prawda?

A zaczekaj, nie ma bylo co obnizac w 2016, bo to pis od tego czasu cisnie na rekord z KPRM.
Ilosc ministrow, 2015 (PO) - 98 ministrow i wiceministrow, ale juz w styczniu (PIS) -
@cichyluki88 zadałeś sobie trud żeby chociaż porobic ankiety, które dopasują Ci najbliższą partie Twoim przekonaniom, czy głosujesz na kogoś bo "hehe udupi PiS bo tak powiedzieli"?
@RAMBOnaBOSO Ale nie generalizuj. Ja jestem z Podlasia i jestem przeciwny kaczafiemu. W moim mieście też wygrała znacząco opozycja. Świadomość na Podlasiu rośnie, niestety jest tu za dużo po-pgrowskich wsi i osiedli, a większość z nich to niestety elektorat PiSu - dej pieniądz, dej wincy, PiS dobry bo deje.