Wpis z mikrobloga

Ah już nie mogę się doczekać jak Donald Tusk powróci do ilości ministrów, viceministrów oraz innych stanowisk do poziomu z roku 2015. Obniży także wydatki na KPRM, to poziomu sprzed rzadów PiSu.

Bo obniży prawda? Bo powróci prawda?

Jasne.
Jedyne co zobaczymy to fikołki poewskich fanatyków, ktorzy usprawiedliwia każde kłamstwo swojego rudego idola.
Dla dzieci nie będzie pieniędzy.
Ale dla polityków POKO CZOKO zawsze się posadki dobrze płarne znajdą. Brak stanowiska? To się utworzy jakieś fikcyjne

#bekazlewactwa #bekaztuska #4konfederacja #4konserwy #polityka
  • 83
@onucoutkajpysk: Wystarczyłoby poświecić 5 minut i masz gotowe odpowiedzi. Ponadto od razu odpowiadam na twoje pytanie, które pewnie padnie dzień po utworzeniu rządu, że przecież mieli likwidować ministerstwa a jest tyle samo co za pisu XD opdowiedzia na to pytanie jest wypowiedz holowni ktory powiedzial ze NAJPRAWODPOBNIEJ na samym poczatku rzadu liczba ministerstw bedzie taka sama i będą one łączone w celu likwidiacji tych niepotrzebnych. Jestes trollem czy pożytecznym idiotą?
https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/polityka/likwidacja-ministerstw-i-stanowisk-tak-tusk-przemebluje-rzad
@onucoutkajpysk: na szczęście pis natworzył stołków dla swoich i usunął wszystkie wymagania formalne odnośnie stanowisk w instytucjach państwowych, więc teraz będzie bardzo łatwo zrobić podmiankę na swoich bez zmienia prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@onucoutkajpysk:

Leków zapomniałeś wziąć i próbujesz wciskać innym swoje dyrdymały? Twoje #!$%@?*enie nic nie zmieni a tylko utwierdza mnie w przekonaniu że głos na demokratyczną opozycję to dobra decyzja. Mam nadzieję że zwiększą wydatki na psychiatrię.
@tomszczyk: skoro to pisowcy zwiększyli względem tego co było w PO, to jak najbardziej #!$%@?ę sie do pisu

a fikołki pisiorów którzy teraz, przed objęciem rządów już zarzucają Tuskowi że robi to co pis, to są himalaje hipokryzji
@onucoutkajpysk: jakich pieniędzy na dzieci, przecież ich jest więcej w biedzie niż było, wogole tak było dobrze że nigdy w historii liczenia tych danych nie urodziło się tak mało dzieci, medycyna spada na łeb na szyję dojazd karetki do chorego z 7 minut średnio wzrosło do 17 a sądy pracują dwa razy dłużej, siła nabywcza totalnie spadła a nauczyciele zarabiają mniej niż najniższą krajowa, a Ty śmiesz mi mówić że będzie