Wpis z mikrobloga

Ah już nie mogę się doczekać jak Donald Tusk powróci do ilości ministrów, viceministrów oraz innych stanowisk do poziomu z roku 2015. Obniży także wydatki na KPRM, to poziomu sprzed rzadów PiSu.

Bo obniży prawda? Bo powróci prawda?

Jasne.
Jedyne co zobaczymy to fikołki poewskich fanatyków, ktorzy usprawiedliwia każde kłamstwo swojego rudego idola.
Dla dzieci nie będzie pieniędzy.
Ale dla polityków POKO CZOKO zawsze się posadki dobrze płarne znajdą. Brak stanowiska? To się utworzy jakieś fikcyjne

#bekazlewactwa #bekaztuska #4konfederacja #4konserwy #polityka
  • 83
  • Odpowiedz
@miku555: A czy ja napisałem, że zlikwidują? Napisałem, że poczekamy, to zobaczymy. Zlikwidują - fajnie. Nie zlikwidują - beniz im w dupę i są skończeni. Ja to bym z chęcią całkiem zaorał to środowisko polityczne i zbudował je na nowo z młodych specjalistów, a nie betonozy specjalizującej się w siedzeniu na stołkach.
  • Odpowiedz
  • 14
@onucoutkajpysk gościu, ale KO jeszcze nie rządzi. Ba, nie odbyło się nawet pierwsze posiedzenie Sejmu, a Ty już ujadasz, jakby rządzili przez 8 ostatnich lat. Dosłownie w tej chwili Tusk nie ma żadnej władzy, nie jest nawet posłem.
  • Odpowiedz
ujadasz


@Hrjk: Ale w sumie to trudno się chłopu dziwić, że sfrustrowany. Nie trzeba być jasnowidzem, żeby przewidzieć jak to będzie wyglądać. Jedyne na co można liczyć, to to, że jak bedą nas ruchać w dupę, to użyją trochę wazelinki, bo PiS bezceremonialnie robił to na sucho. Ale na nową jakość życia to nie ma co liczyć.
  • Odpowiedz
Dla dzieci nie będzie pieniędzy.


@onucoutkajpysk: i dobrze, ja na moje szczury też nie dostaję żadnych pieniędzy od rządu - niech każdy ma pupila na miarę swoich możliwości
  • Odpowiedz
@cichyluki88: A Ty zdajesz sobie sprawę, że ludzie pogonili PIS bo uwierzyli w obietnice, że nowy rząd rozliczy ich przekręty i naprawi Państwo tak aby nie trwonić pieniędzy na nowe stanowiska i obsadzanie rodziną spółek skarbu państwa? Powiedz, że tak.
  • Odpowiedz
@anakhin: A czy nie każdy rząd jest wybierany właśnie dlatego, że ludzie wierzą w obietnice? Tak wygląda niestety proces demokratycznych wyborów. Każda partia kłamie, a wygrywa ta, która przekona do swoich kłamstw większość.
  • Odpowiedz
  • 2
@anakhin: jak uwierzyli w obietnice? Przecież ludzie głosowali na KO ponoć doskonale wiedzac, że Tusk obietnic nie spełni. Chodziło tylko o odsunięcie PiSu od władzy. Ponoć wręcz mieli i mają nadzieję, że Tusk obietnic nie spełni.
  • Odpowiedz
@Bordomir: to są fakty, a pislamiści mogą najwyżej krzyczeć ze złości.

Nawet Bierut nie obsadzał swoich ludzi w nieistniejącym dziale urzędu by dostawali pieniądze za nic. Nawet Jaruzelski nie pozwalał na budowę 30 dworków za państwowe pieniądze
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: zapomniałeś dopisać że konfederosja na pewno by zrobiła cięcia i w ogóle to byłoby pięknie i nawet JE Włodzimierz Putin byłby szczęśliwy.

Bez tego twój partyjny wysryw jest niepełny.

A fakty są takie że po czterech latach siermiężnej propagandy pchanej dogardłowo na wykopie i innych social media ruskie barachło z konfy zrobiło oszałamiające 0.3 PP więcej.

Pytanie czy warto było poświęcać swoje życie wojując za tych imbecyli od przewracania stołków.
  • Odpowiedz