Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mailtalk: No i sobie nie porucha chłopak. Mógł postawić na akcję "Wnna babcie kvrwa dla konfederacji" ¯_(ツ)_/¯
@Njal: Głosowanie na Konfę jest zyebane bo wprowadza się do polityki degeneratów i nie ma się co z tym sprzeczać, ale gwarantuję Ci, że przeciętny wyborca Konfederacji nie myśli w sposób jaki opisałeś. Tak było z 10 lat temu za hardej kucerji, ale obecnie ludzie potrafili nie wiedzieć o tym, że Konfa jest
  • 27
doskonale wiem co znaczy, pisałem na ten temat pracę na 370 stron -


@Njal: No to taki widać mamy poziom "nauki". Pewnie taki sam agent to recenzował jeśli to magisterka lub doktorat. A później będzie zdziwienie "ale jak to nie mogę jeździć samochodem?", "wiadomość nie wysłana? przecież nie jestem terrorystką, żeby mi ktoś wiadomości recenzował", "dlaczego nie mogę polecieć samolotem, przecież nie rządzą nami żadni faszyści, którzy by wszystkiego zabraniali, tylko
@mailtalk podsyca kilka lęków, zagraja na najnizszych instynktach i polski obsraniec gotowy by i na samego Hitlera głosować. To konfa jest partia cipek a nie Lewica. Niby takie samce alfa a ciagle sie czegos boja xd autem ci zabronia jezdzic i kaza jesc swierszcze i geje beda cie napastowac na ulicach a julki beda sie skrobac na chodnikach a teraz szoruj glosowac na adolfa
@mailtalk: #!$%@? mać opie, teraz szczerzę żałuję że nie głosowałem na konfederację, ale #!$%@? podpadli mi mocno ehh
zapomniałem co jest w tym wszystkim najważniejsze, gdybym tylko przypomniał sobie o tym przy urnie (,)