✨️ Obserwuj #mirkoanonim emigrował ktoś z #it gdzies gdzie sa nizsze podatki i niższe koszty zycia? mam na mysli zmiane rezydencji podatkowej itp itd, wszystko full legal, nie zadne rejestrowanie wydmuszek w czechach w wirtualnych biurach itp :D ja wiem ze wiele osób uwaza ze b2b ma niskie podatki w PL, ale ja jako singiel 30+ nie łapie się dosłownie na nic, na zadnej socjal zadną dopłatę na nic. wiec z tych niskich podatków nie mam nic :D wiec jesli gdzies moge wiecej zaoszczedzić tez nic nie dostając w zamian no to tutaj nie ma nawet co się zastanawiac
ktos się przeniósł do np rumunii? czytalem ze dla IT mają preferencjne stawki podatkowe.
oczywiscie najlepiej isc do doradcy ale narazie badam sprawę a doradca od razu mnie skasuje :D
Anonim (nie OP): @Kouros dlaczego twierdzisz że dziwna logika skoro mógłbym zaoszczędzić więcej? Dziwnie myślisz - mogąc mniej w portfelu więcej wybierasz opcję żeby mieć mniej :D no ale i tak nic nie wnosisz do tematu to nie spamuj więcej
Anonim (nie OP): @Wszystko_albo_nic przeciez napisalem ze szukam miejsca gdzie jest taniej. czy naprawde przeczytanie kilku zdan ze zrozumieniem jest za ponad twoje mozliwosci umyslowe? a bykowe juz place w postaci 500/800+. nazwa socjalu nie ma znaczenia
emigrował ktoś z #it gdzies gdzie sa nizsze podatki i niższe koszty zycia? mam na mysli zmiane rezydencji podatkowej itp itd, wszystko full legal, nie zadne rejestrowanie wydmuszek w czechach w wirtualnych biurach itp :D ja wiem ze wiele osób uwaza ze b2b ma niskie podatki w PL, ale ja jako singiel 30+ nie łapie się dosłownie na nic, na zadnej socjal zadną dopłatę na nic. wiec z tych niskich podatków nie mam nic :D wiec jesli gdzies moge wiecej zaoszczedzić tez nic nie dostając w zamian no to tutaj nie ma nawet co się zastanawiac
ktos się przeniósł do np rumunii? czytalem ze dla IT mają preferencjne stawki podatkowe.
oczywiscie najlepiej isc do doradcy ale narazie badam sprawę a doradca od razu mnie skasuje :D
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Tanio bo syf i malaria
@mirko_anonim: co za idiotyczna logika
łapiesz się na niskie podatki, oszczędzasz kupę kasy a narzekasz że nie dostajesz tych groszy typu 500+
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
@mirko_anonim: to wyemigruj na zachod, to d--------a ci jescze bykowe za bycie bezdzietnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord