Wpis z mikrobloga

Hejo Mireczki. Kiepska sprawa - Tata mojego kolegi został niedawno zdiagnozowany z rakiem jelita grubego, niestety również z przerzutami na wątrobę. Kolega szuka wszelkich przydatnych informacji, kontaktów, ludzi doświadczonych w tego typu leczeniu. itp. Ktoś coś? Jakakolwiek pomoc na wagę złota (,). Dog bless!

#rak #nowotwory #choroby #pytanie #lekarz
reconn - Hejo Mireczki. Kiepska sprawa - Tata mojego kolegi został niedawno zdiagnozo...

źródło: 3ca6da58-scalecrop-840x350

Pobierz
  • 44
@reconn skąd jesteście? W Krakowie jest najlepszy profesor od takich rzeczy. Znajdź na znanym lekarzu: Michał Pędziwiatr. Miałem nowotwór jelita grubego i operacje 3 miesiące temu. Usunęli mi wszystko laparoskopowo (bez rozcinania brzucha tylko przyrządami) i zostałem ze stomią. Szpital Uniwersytecki w Krakowie jest jak prywatna klinika. Nowy szpital oddany 3 lata temu do użytku z dwudziestoma blokami operacyjnymi. Profesor Pędziwiatr jest naprawdę niesamowity i ekspertem od nowotworów układu pokarmowego.

Dodam tylko,
@reconn Sam przeszedłem raka złośliwego jelita cienkiego, co prawda bez przerzutów ale śladu po nim nie ma po ponad pół roku od wycięcia. I o to co zrobiłem dzięki dobrym radom i życzliwości lekarzy:

Tak jak kolega wyżej wspomniał o prof. Rutkowskim - niech zasuwa do Warszawy na prywatną wizytę do niego (~450zł). Przyjmuje w jakiejś poradni na Ursynowie, terminy są ~tydzien. Tym sposobem omijasz roczna kolejkę, bo następnym krokiem jest podanie
@reconn: Doktor Dziki z Brzezin. Słyszałem, że sporo osób do niego jeździ. Jedna osoba z mojej rodziny się tam leczyła, facet ma już ponad 90 lat i ma się dobrze. Niestety podobno bierze bardzo dużo pieniędzy za wizytę, coś ponad 500 zł.
@reconn: Całkowita eliminacja gotowanych, smażonych i po wszelkiej obróbce pokarmów. Zero przetworzonych, zero cukrów. Jeść tylko surowe warzywa i owoce, orzechy i pestki. Jest mnóstwo zmiennych ale ta dieta pozwoliła wyleczyć się milionom ludzi więc warto spróbować. Poczytaj o diecie RAW
@reconn: Polecam każdemu facetowi profilaktyczną kolonoskopię po 30 roku życia a na pewno po 40. U mnie w wieku 31 lat znaleźli polip prawe 2cm i go usunęli. Lekarz powiedział, że 3-4 lata i rak z tego by był. Teraz co 5 lat kontrolnie kolonoskopia. Lepiej przyjąc półtora metra węża w żopu niż do piachu przedwcześnie. Inna sprawa mój znjaomy lvl 55+ w pandemii zmarł na raka jelita z przerzutami do
@Operator_imadla ja też mam tam ból do dzisiaj a mam 34 lata miałem już 2 kolonoskopie jedna ostatnio 2 lata temu a ból nadal jest niby nic nie znaleźli i w sumie teraz to nie wiem, czy jednak coś tam jest czy to może jakieś uchyłki jelita niby wszystko dobrze bo badanie 2 razy już miałem w mlodym wieku ale jak patrzę na takie wpisy to wracają czarne myśli z drugiej strony
@reconn Oznaczenie statusu mutacji egfr, rozpoczęcie leczenia chemioterapią a następnie w zależności od sytuacji rozważenie metastazektomii.

I tu nagle może się okazać że to wcale nie są te ośrodki wymienane w komentarzach.