Wpis z mikrobloga

@error666: nie rozumiem ludzi którzy jarają się aparatem w telefonie, każdy telefon wyprodukowany przez ostatnie 5 lat ma wystarczający dobry aparat dla zwykłego użytkownika, jak chcesz robić zdjęcia profesjonalne to kup sobie profesjonalny aparat.
jak chcesz robić zdjęcia profesjonalne to kup sobie profesjonalny aparat.


@Degrengolada24: a jak chcesz wyraźnie lepszej jakości to wydajesz 3k zamiast 1k na telefon i robisz dobre jakościowo zdjecia amatorskie urządzeniem, które masz zawsze przy sobie.

Byłem ostatnii w górach i kumpla iPhone 13 mini robił zdjecia wyraźnie lepsze od mojego starego średniaka, a lustrzanki czy bezlusterkowca mie chciałbym tachać.

@krokodylek92 spoko wygląda, ja się przymierzam do któregoś z Zenfone 10,
@NieBendePrasowac bralbym właśnie pixela, ale to nie tylko ze względu na aparat który moim subiektywnym zdaniem wypada najlepiej, chociażby ze względu na te naturalne kolory, ale też ze względu na system, miałem już różne flagowce, Xiaomi, OnePlus, okazjonalnie ale dłużej niż na chwilę s22, zenfona 9, to jednak Pixel pod względem systemu wymiata, czysty całkowicie android naprawdę jest super, nie ma żadnego zamulania, żadnych przycinek, żadnego blotweru jak Samsung chmura Samsung coś