Wpis z mikrobloga

@error666: dlatego ja już dwa telefony temu przestałem się oszukiwać, że robię jakieś artystyczne zdjęcia i potrzebuje buk wie jakiego aparatu, kupując telefon zważałem głównie na ekran i baterię. Poza jakimś zdjęciem typu "ja z ziomkami na imprezie" które zrobię dwa/trzy razy do roku w formie pamiątki robię jeszcze zdjęcia na Woodstocku. Sporadycznie zrobię zdjęcie jakiegoś jedzenia jak upichcę coś ciekawego. I tyle - do tych celów w zupełności wystarczy
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: dawno temu kupiłem Pentaxa K-10, bo w sumie komórki to prawie zdjęc nie robiły. Potem upgradeowałem do K-5d ale właśnie przestałem robić zdjęcia, bo pod ręką mam wszedzie telefon. A lustrzanki do zdjęc kotletowych mi się nie chce tachać.

A ostatnio oparłem się o jakąś gównobarierkę i zrobiło się o to:
CherryJerry - @Kremufka2137: dawno temu kupiłem Pentaxa K-10, bo w sumie komórki to p...

źródło: MicrosoftTeams-image (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
@error666: ja mam (miałam, bo właśnie skasowałam :D) mnóstwo zdjęć tablicy odlotów. Jak nie widziałam, czy jest podany numer bramki, czy nie, to robiłam fotę i przybliżałam :D
  • Odpowiedz
@CherryJerry: @handballer ja to się za bardzo nawet swoją galerią nie pochwalę bo obecny telefon mam ledwo chwilę i mam na nim 4 zdjęcia testowe na krzyż i tyle XD jeszcze nawet nie miałem okazji pobawić się funkcjonalnościami aparatu aby go pod siebie poustawiać.
  • Odpowiedz