Wpis z mikrobloga

@atteint: Nota bene, jest to scena z - moim zdaniem - fantastycznego speklaklu "Body Remixed" Marie Chouinard.
Konceptualny, abstrakcyjny, taneczny, dadaistyczny.
Polecam obejrzeć. Tylko warto wziąć poparwkę na jedną rzecz. Ta sztuka nie musi przekazywać jakiejś konkretnej treści, opowieści. To jest abstrakcja, zabawa choreografią i ludzkim ciałem. Impresja. Nie ma co doszukiwać się jakiegoś głębszego przekazu. Just sit there, enjoy & relax.

Link do całości:
(https://www.youtube.com/watch?v=gcNTdm2ngwM&ab_channel=Anonymous)
  • Odpowiedz
@nbqbio: obejrzalem troche i powiem ci ze w #!$%@? mnie smieszy ten spektakl XDDD ale jak ktos za takie gowno zaplacil pieniadze to wspolczuje ulomnosci xd
  • Odpowiedz
@viero: wystarczy obejrzeć aby zrozumieć. ten spektakl to kobieta w basenie z moczem recytująca alfabet od tyłu. nie przedstawia żadnej ciekawej treści, stara się dotknąć tematu ludzkiego ciała, ale robi to w sposób obrzydliwy i zrozumiały pewnie tylko dla twórcy. Ludzie wiją się na scenie, robią losowe rzeczy, podkładają do tego dźwięki sapania, stękania i inne co całościowo daje pseudoartystyczny wysryw, w którym inteligencja stara się doszukać sensu i krzyczy
  • Odpowiedz
@nbqbio: opinia jest jak dupa, każdy ma własną. szczerze to szkoda mi czasu na czytanie tego, zdania o tej sztuce nie zmienię. mam tylko wrażenie, że trafiłem w czuły punkt skoro tak tu bronicie tego wysrywu. ja mam prawo do krytyki tak samo jak Ty masz prawo do zachwytu nad tym.
@nbqbio to nie rozrywka, to badziewie.
  • Odpowiedz
  • 0
@xerox75 jedni lubią w paski, inni w kwiatki. Nie zmuszam Cię przecież do oglądania, tylko podpowiadam jak na to spojrzeć żeby mieć fun. Percepcja zmienia się z czasem jak smak. Może za 10 lat jak wrócisz to Ci podejdzie. Negacja takiego scenariusza to ignorancja.
  • Odpowiedz