Wpis z mikrobloga

@xBARTEXx chłopie, inne iptv z usevq nie mają e ogóle archiwum dla polski choćby albo 1/4 tego co ma np. Tele

Naprawdę trzeba wszystkim jak krowie na rowie ?

Przetestowałem wszystkie dostępne na usevq i wróciłem ostatecznie do teleele
  • Odpowiedz
@Norskee

Naprawdę trzeba wszystkim jak krowie na rowie ?


Jak piszesz dwuznacznie, to trzeba wytłumaczyć prościej.
Myślałem, że miałeś na myśli usługę "specjalnie dla Polski".
  • Odpowiedz
@xBARTEXx no ja nie polecam
Wiem że niektórzy tu na tele narzekają, ale nic nie zacina, archiwum działa elegancko, kanały normalnie w fhd są i 50fps w dużej części, epg.ovh działa bez poprawek co nie jest takie oczywiste w chińczyku

Place cryptovoucherem zawsze po 12 EUR na 4 miesiące i w godzinkę mam doładowane

Wszystkie popularne testowałem, crystala 3 miesiące używałem i jednak tele jest najlepsze przy cenie 3e/mies
  • Odpowiedz
@Norskee: Przy crystalu to telee działa jak gówno :)

Również dziala epg od ovh kanały się nie tną podczas większych wydarzeń i archiwum śmiga aż miło

A do tego płacę 18$ na rok a nie 36€ xD
  • Odpowiedz
@Norskee: A ja ci mówię że wystarczy poszukać na znanym portalu i znajdziesz :)

Sorki ale może jeszcze mam za ciebie kupić i wrzucić ci w program a pan jedynie łaskawie obejrzy? ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
@DestroyersPL a ja ci mówię, że jak zamierzasz się wymądrzać w taki sposób, a nie jesteś nawet w stanie podac domeny linijki to #!$%@? farmazony i masz takie samo źródło jak każdy inny tutaj miał lub ma, a zachowujesz się jakbys #!$%@? jakąś wiedzę tajemną posiadł xD ostatnie rozumy żeś podjadał chłopie
  • Odpowiedz
@Norskee: A ty zachowujesz się jak rozwydrzony wykopek najlepiej podać gotowca bez wysiłku :)

I to żadna tajemna wiedza wykazałbyś sie odrobiną wysiłku to byś wiedział jakie jest źródło
Następnym razem jak będziesz chciał zabłysnąć to posyp się brokatem xD
  • Odpowiedz
@DestroyersPL ja napisałem rzetelnie czego i po czym się spodziewać, a ty się chwalisz linijką i nie chcesz ani pisać skąd ją wziąłeś ani nawet domeny samej linijki nie potrafisz podać więc o czym my tu rozmawiamy człowieku nienormalny jesteś jakiś

Pewnie się zesrałeś bo wziąłes z usevq albo 365 i #!$%@? masz a nie inne źródło. Jedna ta sama linijka a się zachowujesz jakbyś #!$%@? świętego gralla odkrył. Po co w
  • Odpowiedz
@Norskee: Typowy wykopek ((oo))

Ale ja ci napisałem gdzie znaleźć tylko ty jesteś na tyle tępy że oczekujesz gotowca zamiast wykazać się odrobiną wysiłku i poszukać

Twój problem nie mój siedź u tego ruska #!$%@?
  • Odpowiedz
@DestroyersPL twój problem jest teki że masz tą samą linijkę tylko się zesrałeś i niech chcesz nawet domeny z linijki bo zaraz wyjdzie że #!$%@? masz a nie inne źródło gościu, tylko jesteś zwykłym farmazoniarzem
  • Odpowiedz