Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite jak zmieniła się moda w ciągu 10 lat, jakby 10 lat temu dziewczyny na studiach w szkole tak się ubrały wyglądały by na odmiencow a teraz wszystkie wyglądają jak raper w latach 90 tych xdd Skąd ta moda się wzięła? Z jakiegoś serialu, piosenkarek?

#plodnajulka #logikarozowychpaskow #modadamska #ubrania #studbaza #licbaza #ubrania #pytanie
snorli12 - To jest niesamowite jak zmieniła się moda w ciągu 10 lat, jakby 10 lat tem...

źródło: Opera Zrzut ekranu_

Pobierz
  • 69
daleko nam do polskich mężczyzn, którzy w każdym przedziale wiekowym przodują w nadwadze i otyłości nad kobietami


@jskylark: przecież my i tak jesteśmy podludźmi, tym bardziej według obecnych, partyjnych trendów xD
Tymczasem faceci przez ostatnie co najmniej 30 lat... XDDD


@Anaheim: Nie mogę zgodzić się z tym, chociaż wiadomo kobiety są lepszymi konsumentami jeśli chodzi o modę. Mężczyźni też ulegają modzie (czego sam jestem nawet przykładem tam w jakimś stopniu), ale mężczyźni idą jakby bardziej w klasyczne rzeczy i kupują raczej modną rzecz która jest im akurat potrzebna. No chyba, że jesteś mną i kupujesz 3 bluzy a później w jednej chodzisz.
@snorli12: Bym nie pogardził gdyby szerokie spodnie weszły też dziarskim krokiem do mody męskiej i były bardziej dostępne, bo pas z udami mogę zgrać bardzo rzadko i zwykle dostępne są tylko najbardziej klasyczne dżinsy. Nawet spodnie w sklepach dla otyłych potrafią być problematyczne, bo miejsca na bebzon masa, a w udach (i nieco mniej w łydkach) opięte ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A dlaczego koncernom pasuje taka moda? Bo większość zakupów odzieżowych odbywa się online i dzięki temu że za duże ciuchy są modne duże marki odzieżowe mniej #!$%@? sie ze zwrotami co w wypadku biznesu odzieżowego online jest zabójcze jeśli chodzi o koszta :) zagadka rozwiązana


@Notes: I widzisz, nie do końca. Moda na oversize z popularyzowała się podczas epidemii jak siedzieliśmy wszyscy na dupie w domach i dres był optymalnym strojem
#!$%@? no trudno wykumac ze mode tworza h&m zara i inne gowna? moda ma sie zmieniac szybko i mocno zebys nowe ciuchy kupowal. niektorzy tutaj jak z koskoay by sie wzieli


@nobrain: Oczywiście, że tak. W sklepach obecnie co 2 miesiące praktycznie masz nowe kolekcje i tutaj już nawet nie chodzi o jakieś tematyczne rzeczy, że w grudniu sprzedajemy świąteczne swetry i słuchamy Last Christmas a oto, że ten przemiał jest
Dokładnie, zwróćcie uwagę latem jak jest gorąco i są poubierane w spodenki i i krótkie rękawki. Co 2 ma nadwagę, 10 lat temu jak miałeś 2-3 dziewczyny grubsze w klasie to max, natomiast teraz to jest dramat


@Panczo23: To też jest akurat prawda, obecnie odsetek ulanych zwłaszcza dziewczyn jest znacznie większy jak jeszcze miało to miejsce te kilka lat temu. Ogólnie mam wrażenie, że kiedyś dziewczyny były takie bardziej filigranowe.
@snorli12 ze Stanów. Tu chodziły tak już jakieś 3 lata temu i wtedy pisałem że się niedługo zdziwienie jaki szajs się zaczął pojawiać na ulicach. Oczywiście każdy miał to w pompie wtedy i nie wierzył mi w ani jedno słowo