Wpis z mikrobloga

@Darthal: Tak, bo aborcja to zdrowsza alternatywa dla tabletek XD
A że chcą się dupczyć? Masz cały tag na wykopie, który tylko marzy, by skosztować seksu i masz pretensje, że są dziewczyny, które to lubią.
Do tego jeden wpis, zapewne trolla i już cała płeć żeńska to ewenement.
Ja #!$%@?ę, prawaki.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: chłopie mi nie chodzi o to że kobiety lubią seks, każdy lubi. Chodzi o to że chcą robić co chcą walić się bez gumy, doprowadzać do zapłodnienia a później odkurzacz i ssanie. Przecież to jest jakaś forma zwyrodnialstwa. A wiesz co gorsze? Te kobiety zgodziliby się na aborcję w 5-7 miesiącu życia. Najlepiej żeby była bez limitu czasowego.
  • Odpowiedz
@Goronco: To, że ty i ta baba jesteście oboje bystrzy inaczej. Wymysły z netu nie znaczą, że ktokolwiek realnie więcej niż raz spróbowałby takiej sztuczki, bo nawet relatywnie krótka ciąża (2 miesiące) oznacza hormonalny huragan. A w praktyce, to takie sprawy da się rozwiązać za pomocą naprawdę podstawowej edukacji, której za czasów PiS nie było, bo antykoncepcja i aborcja to zło, więc po co się interesować.
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco wrócę do PL i zacznę produkować wieszaki ()
Coś czuję że gwałtownie wzrośnie na nie zapotrzebowanie
  • Odpowiedz
Ładnie niebezpośrednio odpowiedziałeś na pytanie "czy jesteś idiotą?". Myk prawaczka z niskim IQ na czarno.


@Pantokrator: ale wiesz, ze to ty mozesz byc dosc zamkniety intelektualnie?
Poza tym mam IQ sporo wyzsze od przecietnego i dziecko. Cala twoja wypowiedz jest ponizej jakiegos poziomu, dodatkowo zawiera klamstwa. Nie ma za bardzo o czym dyskutowac i tak, wrzuc sobie na czarna, zebys mial kolko wzajemnej adoracji. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
to właśnie te Julki przeważyły. Juleczki ktore chcą się dupczyć na potęgę s później odkurzacz i bruum


@Darthal: Te Julki gówno znaczą co pokazał wynik Lewicy, która straciła tyle samo wyborców co PiS. Rząd obaliły normalne normiki wkurzone na gównianą władzę.
  • Odpowiedz
Wymysły z netu nie znaczą, że ktokolwiek realnie więcej niż raz spróbowałby takiej sztuczki, bo nawet relatywnie krótka ciąża (2 miesiące) oznacza hormonalny huragan.


@Pantokrator: Przecież na zachodzie to nie jest rzadkie zjawisko. Jest spora grupa kobiet z paroma aborcjami w życiu co zresztą pokazuje, że nie jest to kwestia wpadek a zwykłego wysrania na antykoncepcje.
  • Odpowiedz