Wpis z mikrobloga

@Goronco: takie idiotyzmy jak "uznanie aborcji za alternatywę dla antykoncepcji" może napisać tylko facet który nigdy nie miał do czynienia z kobietą w pierwszych tygodniach i miesiącach ciąży. Ciąża, szczególnie w pierwszym trymestrze jest z reguły męcząca i nieprzyjemna. Jej "skutki uboczne" są wielokrotnie bardziej dokuczliwe od tych tabletki antykoncepcyjnej czy dyskomfortu prezerwatywy. Ale jak zwykle wielcy obrońcy życia o ciąży wiedzą wielkie nic.
@Goronco: w odróżnieniu od ciebie jestem kobietą i julki mnie nie obchodzą. A udostępniony przez ciebie post to przecież ewidentny śmieszek - niestety twój zaślepiony nienawiścią do lewactwa mózg nie jest w stanie tego wydedukować.
Na pocieszenie powiem ci, że ja nienawistna nie jestem i kibicuję, ze jednak jakaś julka kiedyś da ci atencje której jesteś tak spragniony.
@Herubin: No i jest też masa ludzi, co nie chodzą do szpitala, jak ich coś boli i badają się dopiero jak nowotwór ma zaawansowane stadium. Tylko jest to niewielka grupa ludzi. I nie warto się nimi przejmować. Czy naprawdę aż tak cię boli że Julka nie dba o zdrowie? A czy mnie powinno boleć, że memcen co wieczór wali 5 browców?
85 komentujących (w tym momencie 174), to też jedna osoba XDDD umówiłeś już żonę na ruchansko z mokebe?


@Goronco: idąc tym tokiem rozumowania ty też uznajesz aborcje za antykoncepcję bo jesteś komentującym XD Co to za robienie bulwy z logiki? Masz ty RiGCZ?
Czy naprawdę aż tak cię boli że Julka nie dba o zdrowie? A czy mnie powinno boleć, że memcen co wieczór wali 5 browców?


@Pantokrator: W dupię mam Julkę i jej zdrowie tak jak i Memcena i jego 5 browców. Jak nie chce mieć dzieci to powinna mieć opcje sterylizacji a nie zabijania niewinnych dzieci.

I nie jest to rzadkie zjawisko. Nie mam pod ręką statystyk ale pamiętam, ze jakoś kilkanaście
@Goronco Ciekawe kto im powie że do zmiany prawa aborcyjnego potrzebna jest zmiana konstytucji obecny rząd #!$%@? może w tym zmienić :-)


@Korax: PiS wybitnie pokazał, że konstytucja nie ma żadnej siły sprawczej.
@Herubin: XDDD Kobiety zabijają jak to nazywasz "niewinne dzieci" w dużej części przypadków zapłodnienia. Próba posiadania dzieci często kończy się zamordowaniem kilku niewinnych dzieci w zamiarze ewentualnym.

No, chyba, że to jednak nie "niewinne dzieci", tylko płody bez mózgu, uczuć i krztyny osobowości? Och nie!

I nie jest to rzadkie zjawisko - w sensie używanie aborcji zamiast tabletek? W XXI wieku? Lepiej poszukaj dobrze, prawaku XD
Chodzi o to że chcą robić co chcą walić się bez gumy, doprowadzać do zapłodnienia a później odkurzacz i ssanie


@Darthal: i co w tym złego? Jakbyś miał możliwość cofnięcia swojej nieudanej inwestycji to byś tego nie zrobił? Mam nadzieję, że nie, bo w końcu trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje decyzje xDD
to prowadzi do zezwierzęcenia w dłuższym terminie czasu.


@Darthal: Bo? Jakieś źródło? Hipoteza? Czy analiza przeprowadzona na myszach?

Jakoś w krajach-mokrych snach wykopków, czyli Szwajcarii, Singapurze czy Norwegii, te prawa już dawno są wprowadzone i ludzie sobie żyją doskonale, a w krajach typu Nigeria, Sudan czy Kongo absolutnie nie i no nie bez powodu stamtąd #!$%@?ą.
A kto w głowie takiego wykopka jest większym zwierzakiem? ( ͡° ͜ʖ ͡