Wpis z mikrobloga

@Gieremek: to się okażę jak wasz Tusk na białym koniu wprowadzi aktywiszcze do sejmu, zielonych co chcą zablokować atom, #!$%@? Sienkiewicza, zablokowanie aut w centrach miast czy inne fit55 z masą podatków. Zobaczymy czy wtedy będziesz patrzał w lustro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozum i godność człowieka nakazuje na oddanie głosu na jedną z dwóch poniższych list:

☑ Trzecia Droga

☑ Koalicja Obywatelska


@M4rcinS: związek proekologicznych, semi konserwatywnych liberałów z ludowcami i zbiorowisko antypisu z całego spektrum lewica-prawica, od liberałów po etatystów gdzie ta największa grupa jest odpowiedzialna zabetonowanie PiSu na 30% poparcia. xD Kanibalizacja opozycji przez PO niczego dobrego rzeczypospolitej nie zrobi a wspólne rządy opozycji nie mają przyszłości. A najgorsze jest w
@jestem_tunowy: a głosuj na kogo chcesz. Ja zagłosuję na Lewicę i nic ci nie zrobię. Ani ty mnie.
Szanuję każdego, kto idzie głosować. Nawet jak głosuje na ten #!$%@? PiS - to IDZIE głosować, WYBIERA to co mu się podoba.

Zero szacunku to mam do typów, którzy nie idą głosować w ogóle. Czyli niestety jakieś 40% uprawnionych.
A mniej niż zero szacunku mam do takich, co nie idą głosować i podają