Wpis z mikrobloga

Za tydzień w weekend w Szczecinie (no ok, pod Szczecinem ;p) odbędzie się mały festiwal retro gier, konsol i komputerów. Wydarzenie chyba mało reklamowane, a myślę, ze może być fajnie zorganizowane tym bardziej, że w naszym rejonie od ś.p. Szczecin Game Show nic innego się w tej kwestii nie działo.

Wiadomo, że to raczej nic wielkiego, a bardziej lokalna inicjatywa, ale i tak fajnie, że ktoś wpadł na taki pomysł więc warto rozpropagować.

Szczegółowe info na stronie: https://goksirprzeclaw.pl/wydarzenie/pixelon-retro-gaming-przeclaw-sobota/
#szczecin #retro #gry #konsole #staregry
Pobierz Krupier - Za tydzień w weekend w Szczecinie (no ok, pod Szczecinem ;p) odbędzie się m...
źródło: 374563220_624759409813528_5473286571049441332_n
  • 10
@drakan8: no widzisz, a ja nic mimo, iż względnie na bieżąco przeglądam jakieś grupy konsolowe/retro. W zamian za to mam reklamy dildosów do wina.

Tak zajebiście właśnie działają potężne skrypty śledzące Zuckerberga.
Pobierz Krupier - @drakan8: no widzisz, a ja nic mimo, iż względnie na bieżąco przeglądam jak...
źródło: wtf
@Krupier inicjatywa fajna, ale wyjaśnij mi co ma Zuckenberg do tego, że AliExpress zapłaciło Facebookowi za to, żeby pokazywało Ci takie reklamy?

Uważasz, że założyciel Facebooka powinien w wolnym czasie wyszukiwać Ci wydarzenia w okolicy i pokazywać je charytatywnie zamiast płatnych reklam? ( ͡º ͜ʖ͡º)
O, chętnie zaszczycę tę świetną imprezę, wszak obecnosc gracza Sensibla ze scislej swiatowej czołówki doda nieco splendoru calemu wydarzeniu. Nie to, zeby go potrzebowalo jakos szczegolnie, ale odrobina złotego blasku nie zaszkodzi :)