Wpis z mikrobloga

Koleżanka w pracy śmiała się z drugiej, że kupiła mieszkanie na osiedlu PRL zamiast na nowym

Tymczasem:
-koleżanka kupiła 60 m2 mieszkanie, 3 pokoje z prysznicem
-nie musi płacić za miejsce postojowe (i zawsze je znajduje),
-w mieszkaniu ma wszystkie media + światłowód,
-istnieje zieleń i plac zabaw
-biedronka, rossman, paczkomat pod blokiem,
-ma ekspres do kawy w mieszkaniu
-nie słyszy i nie zna swoich sąsiadów,
-ogrzewanie gazowe, nie na piec
-balkon, winda, serwis do korytarzy
-mieszka na 10 piętrze i ma panoramę na całe miasto i światło słoneczne

#nieruchomosci
jmuhha - Koleżanka w pracy śmiała się z drugiej, że kupiła mieszkanie na osiedlu PRL ...

źródło: 234

Pobierz
  • 179
@jmuhha: Ja specjalnie kupiem mieszkanie z rynku wtornego z roku 2010, bo z jednej strony co miao wyjsc, to juz wyszlo, a z drugiej strony nie ma tej starej plyty, schody i klatka szeroka, instalacja elektryczna jeszcze swieza, a bloki byly budowane z zachowaniem zieleni i nie trzeba sobie patrzec w okna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktos lubi nowe kurniki to niech lubi, wrzuca zdjecia na
@jmuhha: Są plusy i minusy.
Sam rok temu kupiłem 65m2 w bloku z wielkiej płyty, też na 10 piętrze (Poznań). Czy zrobiłbym to ponownie? Nie wiem, zależy za ile i gdzie dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Plusy:
- Cena - 430k za 3pok mieszkanie (i to umeblowane <3) do którego się wprowadzasz i mieszkasz bez żadnego remontu? Biere!. W nowym budownictwie za tyle to może dostałbym stan
-nie musi płacić za miejsce postojowe (i zawsze je znajduje),


@jmuhha: no to ma farta, u mnie na osiedlu juz byla wzywana straz miejska bo powoli zaczyna brakowac miejsc i chodniki #!$%@? autami. Przejazd na parking tez na centrymetry xD Mieszkancy oburzeni wychodzili i probowali SM pogonic ale twardo kladli blokady i #!$%@?

Jeszcze kilka lat temu był mit ze wielka płyta się dosłownie zawali za 10 lat, a okazuje się
@sruk: nawet nie weidzialem, ze wykop mieszka tylko w nowych blokach. genralnie to nie wiedzialem, ze ludzie w polsce zwracaja na to uwage XD jak jest dobra oferta, a blok sie nie sypie, sasiedzi normalnie, dlaczego nie? niektorzy to maja dobrze #!$%@? w glowkach
@jmuhha: zalatuje baitem, ale odpiszę.

Generalnie mam wrażenie, że nowe mieszkania przez niektórych są oceniane poprzez to co wyczytają w internecie na temat patodeweloperki i na tym wiedza się kończy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-koleżanka kupiła 60 m2 mieszkanie, 3 pokoje z prysznicem

-w mieszkaniu ma wszystkie media + światłowód,

-ma ekspres do kawy w mieszkaniu

-ogrzewanie gazowe, nie na piec

-mieszka na 10 piętrze i ma
@jmuhha: i co najważniejsze, zawsze wie kiedy sąsiad robi kupę


@ShineLow: ty chyba w nowych blokach nigdy nie byłeś, tam ściany są z papieru, znajomy ostatnio kupił w Krakowie 55 metrów, to ściany wygłuszał wełną mineralną bo był załamany i mu się 50m zrobiło xD

Stare budownictwo jakie jest takie jest, ale nowe w większości to kompletne gówno z masą felerów za kosmiczne pieniądzę.